Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha dönteni kéne, inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha dönteni kéne, inkább egyedül élnéd le az életed vagy egy nálad 20 évvel idősebb párral, akibe nem vagy szerelmes, de jól kijöttök egymással?

Figyelt kérdés
A kérdés pusztán elméleti.
2013. máj. 10. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én egy párral nem tudnám leélni az életem, főleg hogy idősebbek is
2013. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül, mert a szerelemre bármikor lehet esélyem egy korombelivel. Ha 20 évvel idősebb lenne a nő és nincs már évek óta semmilyen lelki vonzódás, akkor miért kínoznám magam?
2013. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy a szóhasználat miatt rendetlenkedni fogtok. :)
2013. máj. 10. 15:01
 4/9 XCI ***** válasza:
100%
Világos, hogy egyedül, nem vagyok kapcsolatfüggő. Honnan jönnek ezek a hülye kérdések?
2013. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a macskáimmal :3
2013. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez csakis elméleti lehet,mert nincs olyan,hogy vagy ő,vagy senki más...És nem 100%.De én a 20 évet nem érzem olyan durvának,legalábbis mert van ilyen pár,nem is egy,és jól meg vannak.

De hogy olyannal,akit nem szeretek,olyannal nem lennék.

24-f

2013. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én döntöttem az egyedüllét mellett.
2013. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Soha nem voltam kapcsifüles nyúl, nem vagyok párkapcsolat függő. Jól megvagyok nő nélkül is, eddig is ment. Olyan embereket nem kerülgetek, akik nem vonzzanak, és nem is igazán az én társaságom. Egyedül+ prostinők társaságában a legjobb kombináció szerintem. De ez izlés függő. Nem vagyok gerontofil.
2013. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Marcsival.Addig,amíg a csontfűrész/egyéb éles tárgy el nem választja tőlem,vagy nem jön egy jó nő.:D
2013. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!