Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem voltam nagyon gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem voltam nagyon gáz?

Figyelt kérdés
van egy pasi a sulinkbol es kolcsonosen bejottunk egymasnak. Mondta egyutt megyunk haza. Odamegyek es mondta vissza megyunk a suliba es filmet nezunk... Na jol kezdodott.. Bementem az osztalyukba mindenki engem bamult.. aztan leultunk egymas melle.. horrort neztunk 10 percenkent kimentunk cigizni...A terembe volt rajtam kivul egy lany es 10-12 fiu. Akivel voltam az 19 a masik csaj 20 es a fiuk16-17 ev koruliek voltak. en 15. Neztuk a filmet...ugye en ful csendbe ultem mellette a csaj rcoskodott. Erre hivtak a csajt telon h kik vannak meg... elsorolta aztan ramnezett ilyetszol valamilyen leany..es tiszta lenezo tekintettel nezett.. aztan utana megkerdezte a nevem.. elmondtam. Erre o: jaj nev alapjan vagom ki vagy hallottam mar rolad dolgokat... na itt mar vegem volt.. 2 oran at hallgathattam a sikitozasat majd elmentunk egyutt a buszmegbe..Amig ott voltak a fiuk nem volt gond de ok elkanyarodtak..Ott maradtam a fiuval meg a csajjal.. csaj razta magat aztan egyszer csak megkerdezte miert vagyok ilyen csendes(egyaltalan nem vagyok csendes de ha olyanokrol beszelnek akilrol semmit nem tudok vagy erzem hogy igy leneznek vagy zavarba vagyok akkor persze h az vagyok... ha mondjuk baratsagos lett volna velem meg a buszmegig tok joba lehettunk volna de nem..o olyan nem is tudom milyen volt velem...amugy rengeteg haverom meg baratom bnoim vannak es nem erzem magam visszahuzodonak-.- mi a velemenyetek errol?
2015. febr. 24. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
De, nagyon
2015. febr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
*csaj 18 volt nem 20
2015. febr. 24. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Helyesírási szótár mellé fogalmazzunk érthetően kislexikont is ajállanám figyelnedbe
2015. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak így viselkedtél, akkor nem voltál gáz. Én is 18 vagyok, és néha vannak olyan kis defekt, feltűnési viszketegsében szenvedő, mini rib.ncok a 15-16 évesek közt, hogy azokkal én is hasonlóan utálatosan viselkedek, mint ahogy a te sztoridban a csaj. Amúgy a helyedben én biztos lazán vettem volna (ha tényleg normálisan viselkedtél), szerintem csak vigyorogtam volna az arcába kissé gúnyosan, hunyorítva :D Vagy mikor lenézően rádnézett, biztos csodálkozó, mosolygó, "not bad pofával" néztem volna rá :D Ne játssza már az eszét nekem valaki, ha nincs is oka rá :)
2015. febr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!