Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek. Aki látta az Ace...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek. Aki látta az Ace Ventura 1-et, amikor Ace megtudja hogy a nő valójában férfi, és pumpával mosta a száját, ti nevettetek, vagy nem rajta? Én fél napig röhögtem. A ruháit is elégette XD

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 15:22
 1/7 Las Vegas ***** válasza:
Nem emlékszem, hogy reagáltam 98-ban---
2015. febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor még biztos nem voltál homo.
2015. febr. 24. 15:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az maradandó élmény, '94-ben ment a moziban felirattal. Kis 8 éves voltam, szüleimmel néztem, és felirattal. Annyira nem tudtam gyorsan olvasni, nem is nagyon láttam még feliratos filmet, szóval csak nehezen értettem meg, mit miért csinált. De nevettem, mert vicces fejeket vágott, gyerekként elég volt az is. De hetero vagyok.
2015. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is. A homik biztosan fel voltak háborodva, amiért undorítónak tartotta a homár csókot.
2015. febr. 24. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, te annyira sötét vagy! Gondolom most láttad először a filmet és most azt hiszed, hogy mekkora troll kérdést tettél fel... Szerinted mi véresen komolyan vesszük az életet és nem tudunk röhögni azon, ha valaki a melegségből poént űz? :D Az embernek tudni kell önmagán nevetni! Kérdésedre válaszolva: imádom az Ace Venturát és még mindig tök jól szórakozok rajta! :)


25F m

2015. febr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sírtam rajta mindig is csíptem Ace V. filmeket :)

Mégis ,h reagáltam volna rá? Megsértődtem volna vagy mi? XD

Ilyen kis faxságokat nem veszek le meg úgy nagyjából semmit az élet megtanított már nem egy dologra és felépült már jó pár fal öreg.

2015. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy van egy olyan érzésem ,h te úgy gondolod a melegek feltartott csuklóval járnak tapadós cica naciban vérnyogó magas hangon sóhajtozva ecset hajjal és trendi kis új uniszex rucikba a plázában a bari nőjükkel.Ez kib@'szott sztereotípia.Persze van ilyen is.De van olyan is aki egy tesztoszteron fűtött igazi férfias küllemű tekintélyt parancsoló megjelenésű hamisíthatatlan nagy betűs FÉRFI is. Aki azon is nevet ha előtted átvágják anyád torkát vagy szó nélkül állon ba@sz ha úgy néztél rá ahogy neki nem tetszett. Így már érted ugye?
2015. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!