Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik járnak, miért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik járnak, miért vannak összenőve?

Figyelt kérdés
Még nem volt kapcsolatom, de barátnőim szoktak mesélni, hogy már tiszta idegek, ha egy nap csetelés a barátjukkal kimarad az életükből, vérig vannak sértve, stb.. Itt is szoktam olvasni, hogy az már nem is kapcsolat, ha nem beszéltek minden nap, mert így elhanyagoljátok a másikat, stb. Jó, biztos jó érzés tudni, hogy hiányzol valakinek, de nem idegesítő, hogy rajtad lóg állandóan és alig tudsz mást csinálni? Ha együtt vagytok, oké közös programok, de nem válik unalmassá örökké a másik társasága? Megvagyok én meg szeretek is egyedül lenni, de azt nem tudnám elviselni, hogy egy fiú állandóan utánam loholna a nap minden percében, mert nem tudom azt és úgy csinálni, ahogy kedvem tartja. Megváltozik ez vajon, ha szerelmes leszek? Néha van olyan tényleg, hogy egyedül akarok lenni, nem kívánom az emberek társaságát, még a legjobb barátnőimét se. Ez normális, vagy nekem kéne rajta változtatni? Hogyan? 19/L
2015. febr. 24. 16:56
 1/3 krzysztof válasza:
Mert òvodások.
2015. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki így, ki úgy...
2015. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretik egymást, hiányoznak egymásnak, fontosak a másiknak. Szerintem nem lógnak egymás nyakán. Ha a párnak úgy jó, hogy minden nap együtt vannak, akkor az úgy jó. Én se értettem soha, hogy hogy lehet ennyi időt egy emberrel tölteni meg ilyenek, főleg hogy néha a barátaimat is "unom", de mióta barátom van, értem a dolgot. Nagyon szeretem, egyszerűen rossz érzés, ha nem tudom hogy mi van vele, rossz érzés ha egy kicsit se beszélhetek vele egy nap. Annyira szeretem hogy a legtöbb szabadidőmet vele töltöm, ha lehet - és ő szintén. Volt már hogy mondta hogy most nem jön olyan hamar mert kicsit játszani szeretne a gépen..megértettem. Ritkán nekem is jól esik hogy nézhetem a sorozataimat egyedül, és izgulhatok meg minden. De amint vége a résznek megint azon tűnődöm hogy vajon mi lehet vele. Ilyen az, ha valakit szeretsz.
2015. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!