Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok akik néger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik néger pasival járnak/jártak nem félnek hogy utána már nem sok magyar pasi járna már velük?

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 10:49
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
16%

Azt vágod hogy nincs a homlokomra írva, hogyha néger pasival jártam korábban? Miért tudna erről mindenki egyrészt, másrészt pedig miért kellene tudniuk?


Ha valami 50 fős faluban élsz egyrészt, vagy másrészt ha olyan béna vagy hogy csak az ismerősi körödből ismerkedsz (ismeretlenekkel soha), akkor lehet hogy baj neked.


De aki jellemzően előtte ismeretlenekkel jön össze, azok biztos nem fogják tudni milyen színű férfiakkal voltam korábban.

2015. febr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
40%

1.

De ha egyszer véletlenül szóba kerül... na addig érezhettem volna akármit is, abban a pillanatban hagyom ott. :D

2015. febr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
De nem zavarna a tudat hogyha tudná lehet szakitana?
2015. febr. 11. 10:55
 4/52 anonim ***** válasza:
84%
Volt régen egy kapcsolatom, ami másfél év után lett vége. Megtudtam, hogy a barátnőmnek már volt néger hapsija. Olyan undor kapott el, hogy szinte azonnal elmúlt az iránta érzett szerelmem. Szerintem gusztustalan egy dolog.
2015. febr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
40%

2:

Ezért nem mondanám el soha az életben.


3:

Ez van. Nem lehet minden tökéletes. Engem nem zavarna, akármilyen ázsiaival, négerrel, arabbal, latinnal, satöbbivel lett volna a barátom korábban.


Ha őt zavarja és ezért hagy ott, az ő vesztesége.

2015. febr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:

#5:

és ha utólag megtudja mástól, esetleg az exeddel találkoztok és rákérdez ki volt akkor is titkolod?

egy kapcsolatban fontos az őszinteség, de te eltitkolnád akkor is ha direktbe rákérdez az szerintem nem jó...


igaz ha elhagy az ő vesztesége, de ez az ő döntése

2015. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:

Szerinted meddig tudnád titokban tartani? :)

Senki nem tudott róla vagy mi? :)

2015. febr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
5. Maximum a veled töltött idő veszteség akkor... :D
2015. febr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
77%
Akit ez zavarna olyan pasi alapból nem kéne mert primitív és rasszista. Kedves kérdező neked hogy esne ha beleszeretnél egy lányba aki megtudná hogy előtte volt mondjuk egy szőke csajod és azt mondaná hogy itt a vége mert hánynia kell tőled.A bőrszín egy adottság aki ez alapján ítél meg egy másik embert annak inteligenciája mint vizibolháé
2015. febr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
92%

9essel értek egyet, szerintem normális pasit az ilyesmi nem zavar. És ugyebár, mivel én normális pasival kezdek, ezért...


Még sosem volt néger pasim, senki más bőrszínűt nem ismerek, csak fehéreket, de ha lett is volna néger párom, ő is nyilván egy normális, kedves, művelt és intelligens ember lett volna, aki ellen senkinek semmi kifogása nem lehet (mint általában a pasijaim ellen). Ha valaki pusztán a bőrszíne miatt elítélne egy ilyen embert, hát az olyan is, akkor már eleve nekem nem kell, és lehet, hogy én előbb adnám ki az útját, minthogy ő emiatt elhagyna engem.


22/l

2015. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!