Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem volt még soha barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt még soha barátom?

Figyelt kérdés
Először is tisztázzuk, hogy nem a kulsommel van a baj, átlagos sötétbarnara haj,hosszu, barna szemek. Mások azt mondják jó csaj vagyok.. És nem tartom magam csúnyánakkor. De akárhányszor beleszerettem valakibe, vagy vosszautasitott,vagy barátnője lett. Néha visszahuzodo vagyok, de néha nem. Suliban jól teljesíték, de otthon sose tanulok. Szeretek olvasni, írni, sokat vagyok a barátaimmal, és ritkán eljarok bulizni. De nem értem, szinte ismerőseim közül már csak nekem nem volt komoly kapcsolatOM,pedig nem vagyok én olyan szörnyű. Szeretem a családom, viszont utálom a közhelyes embereket. Vagy legalábbis unom Mi lehet a baj?

2015. febr. 24. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
visszahúzódó vagy, prűd, stb..
2015. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
17/L vagyok amúgy
2015. febr. 24. 18:37
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Túl nagyok az igényeid.
2015. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Fölösleges aggódnod ennyi idősen emiatt.
2015. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nos, egy 17 éves csajnak azért már illene, hogy legyen valakije, sztem érdemes egy kicsit elgondolkodni rajta, h miért nincs, ha nem is aggódik.
2015. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az lehet a baj,hogy még nem találkoztál velem XD
2015. febr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De hiába gondolkozom azon hogy miért nincs... Egyszerűen nem értem
2015. febr. 24. 18:58
 8/10 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Próbáltál már valamit tenni az ügy érdekében?
2015. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt így nehéz megmondani, mert az írásod alapján normális is lehetsz, meg problémás is.

De 17 évesen még nem késtél le semmiről.

Talán próbáld meg elemezni az eddigieket (hogy amikor volt lehetőség, miért nem sikerült).

Olyan volt már, hogy fiú próbált közeledni, de nem tetszett?

2015. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Volt. És akkor helyes döntésnek tartottam, hogy nem jövök össze velük, mert felesleges lett volna olyanokkal járni, akit nem szeretek.. De néha már ott tartok, hogy újra felveszem velük a kapcsolatot. Nem tudom miért zavar ez ennyire, és mondják hogy semmiről nem vagyok lemaradva, de mégis úgy érzem
2015. febr. 25. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!