Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Én komolyan nem értelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Én komolyan nem értelek titeket?!

Figyelt kérdés

Folyamatosan megy itt a "harc", hogy a lányoknak csak a pénzes pasik kellenek.

Ha már egy lánynak kettőnél több barátja volt huszon évesen, az már egyenesen kurvänak számít a szemetekben.

Arról meg nem is beszélve, ha vannak mondjuk "igényeink", hogy kicsit jobban nézzen ki a srác, akkor meg rögtön jöttök azzal a szöveggel, hogy:" a nőknek csak a külsőségek számítanak"


Nem unjátok még??


2015. febr. 24. 22:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Veled mi a helyzet?
2015. febr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Gondolod ez nem odavissza dolog? :D
2015. febr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
0%
nem unjunk, de ami igaz az igaz :D
2015. febr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
69%
Ott a pont kérdező! Teljes mértékbben egyetértek!!
2015. febr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Las Vegas ***** válasza:
22%
bla bla bla..ebből ennyi jött le... inkább aludj
2015. febr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Én se értem a nőket, szóval kvittek vagyunk.
2015. febr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Én a frusztrált feministákat unom:P
2015. febr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
89%
igazad van! nekem sincs pénzem de még is van mindig barátnőm! :) ha valakinek nincs senkije és úgy sexel mindenkivel az nem ribizli! és igen is meg kell válogatni a párunkat! :)
2015. febr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
6%

"Ha már egy lánynak kettőnél több barátja volt huszon évesen, az már egyenesen kurvänak számít a szemetekben."


Nálam ez nem így van. Buta vagy ember! :)

Nézzél már ki te is valahogy, oszt akkó dumájjá! :D


41F

2015. febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

#5.Kedves 5-ös válaszoló! Gratulálok, nagyon hasznosan hozzászóltál a témához. Nem bántalak, tőled csak ennyi telik. Köszi, már vagyok olyan korban, hogy magam döntsem el mikor alszom és mikor nem. ;)


Nem értelek titeket 1-2 pasiban itt akkora gyűlölet van a nők iránt, hogy az már beteges...

2015. febr. 24. 23:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!