Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magasság mennyire gond a mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasság mennyire gond a mi esetünkben?

Figyelt kérdés

Nagyon megkedveltem a volt tanáromat (egyetem). Annyira hasonlóak vagyunk. Nincs senkije nem idős stb.

De van egy kis bibi a dologban. Én egy jó 10-15 cm-rel magasabb vagyok :/

Nem tudom mennyire zavarná a dolog.

Eléggé önbizalom hiányos és szerintem ennek köze van a magasságához. Eléggé alacsony.

Szerintetek van bármi esélyünk vagy felejtős a dolog?

Konkrét kezdeményezés egyik fél felől sem volt.

Engem nem zavarna de félek őt igen.

Szerintetek?

Pasik vélemény? Mennyire zavaró?

(nem tudja, hogy jobban kedvelem, mint egy ismerőst)


2015. febr. 24. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínûleg te vagy a lány. :/ Hát necces. De ha sikerül odáig eljutnod, hogy kimutasd mennyire szereted, akkor semmi baj sem lesz! :) Sôt. ;)
2015. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy gond, mivel megkérdezted.
2015. febr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
keress egy normális férfit, ne egy manlettel kezdj
2015. febr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nekem volt egy baratno"m,Aki kb 7-8 centivel magasabb volt,es 3 hetig nem setaltunk kez a kezben,de o" akarta.A negyedik hetto"l en akartam megfogni a kezet,es akkor Mar o" nem akarta,es mindez csak a magassagkulonbseg miatt volt.Egyszeruen feszelyezett,es 3het kellett mire elfogadtam.
2015. febr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok a nő és ő a férfi.
2015. febr. 24. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!