Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, járnátok szeretethiány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok szeretethiányos férfival? Vagy ez kizáró ok?

Figyelt kérdés
Nem féltékenykedésre gondolok.
2015. febr. 24. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is szeretethiányos vagyok és ezért is kellene egy barátnő akitől kapunk szeretetet+adunk..

tehát ezzel meg is oldódik a probléma.. az más dolog, hogyha a szülői szeretetre/törődésre gondolsz


19/F

2015. febr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A barátom elég szeretethiányos, de ezzel csak arra sarkall, hogy még jobban odafigyeljek rá. Ha jól tudom szeretni őt, és ő ezt tudja értékelni, akkor természetesen nem kizáróok. Csak intenzívebben mutatom ki, mit érzek, ennyi.
2015. febr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2


Sok nő nme képes ám erre, úgyhogy ritkasá vagy :D

2015. febr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretethiányos vagyok, pedig nagyon tudok szeretni és nagyon szeretek ölelni :) (igazából kicsit olyan vagyok mint egy kisgyerek) 23/f ez kizáró ok? :)
2015. febr. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megsúgok egy titkot. Minden ember érzi azt, ha valaki szeretethiányos. Az ellenkező nem ráadásul még jobban. Úgyhogy amíg így érzitek magatokat sokkal kisebb az esélye annak, hogy párt találjatok magatoknak.


Régen én is ilyen voltam, és sikertelen voltam nagyon a lányoknál. Utána változtattam és 2-3 hónap után lett is valakim.

2015. febr. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!