Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is hajnalok hajnalán...

Másnak is hajnalok hajnalán kel a csemetéje mióta korán világosodik?

Figyelt kérdés

Olyan szépen aludt reggel fél nyolcig másfél évesem.Most meg már nem tudom mit tegyek, hogy legalább 6-ig aludjon.

Tavaszig 8-kor fektettem le, majd fél 9-kor.Totál mindegy, hogy meddig húzom az időt este.Korábban kel reggel, mint a szomszéd kakasa:( Rég meglocsoljuk a virágokat, megisszuk a kakaót stb. mire a szomszédok felébrednek.

Másnál is így van, vagy csak én vagyok ilyen szerencsés?


2011. jún. 8. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nálunk is ez megy kb 5 napja (a mai napot kivéve, biztos mert hűvösebb van kicsit)

kezdte 6-kor, aztán lett fél 6, tegnap meg már 5-kor kelt :(

2011. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Akkor én nyertem, ma 3/4 5-ig aludt a másfél évesem. :(

Úgy tántorgok 3 kávé után is, mint a holdkóros, és ez megy hetek óta...

2011. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor várom az őszt.Nincs mit tenni.Már annyira örültem pár hónapja, hogy nincs éjszakai kelés, és reggel sokáig alszunk.Pihiztem pár hónapot.
2011. jún. 8. 12:54
 4/12 csill79 ***** válasza:
Redőny,reluxa,sötétítő függöny?Én totál sötétet csinálok a szobában,így 9-ig alszik.
2011. jún. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kb. egy hete percre pontosan fél 7-kor kel.

Addig húzta 8- fél 9-ig. És teljesen mindegy, mikor teszem le este. Ha 19:00-kor vagy 20:30-kor, akkor is ébred reggel.

Sajnos az éjszakáink sem nyugudtak (már megint). Többször ébred. Fáradt vagyok. :-(((

2011. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Enyémek mindig korán keltek, fél 6 körül. Most, hogy a nagyobbik 3 éves lesz lassan, már néha hajlandó fél 7-7-ig aludni. Ami nagyon nehéz, hogy nem tudok olyan játékot kitalálni egy egy évesnek meg egy 3 évesnek, hogy ne legyenek zajosak, mert ugye ha mászik, az is hangos, és nem komálják a panelban.
2011. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kb. egy hónapja óramű pontossággal fél 6-kor ébred. Tegnap és ma 5-kor volt az ébresztő......azt se tudom melyik dimenzióban vagyok.
2011. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

14,5 hónapos a Kislányom

2011. jún. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Redőny leeresztve, plusz még a sötétítőt is behúzom.Mindegy neki:(

Most délben is alig aludt.Mire végeztem a mosogatással, hajtogatással, már ébren is volt.Egy energiabomba a kiscsaj.

Látom mások is fáradtak rajtam kívül.Kitartás!

2011. jún. 8. 13:53
 10/12 anonim ***** válasza:
13,5 hónapos a kisfiam. Minden lehúzok, behúzok, de 6 kor ébresztő. Próbáltam , hogy este később teszem le, de semmi értele nem volt, tovább nem aludt csak másnap volt nyűgösebb. Egész eddig reggel 8-9 között ébredt, kb 2-3 hete kel korán. Éjszaka 1-2 alkalommal felkel, de többnyire csak iszik. Remélem, majd ha a hajnalok lesznek a hűvösebbek, tovább alszik reggel... Addig pedig...
2011. jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!