Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Szóval, lehet-e egy oszlopra üzenetet ragasztani ,anélkül, hogy a rendőrök vagy bármilyen más milyen szerv megbüntetne érte.

2015. febr. 25. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. febr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az elveszett kisállatot sem szabad kiragasztani büntetés nélkül?
2015. febr. 25. 13:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Nekünk nem rég elszökött a kutyánk(meglett :) ) és hirdetőfalakra tettük fel, meg postaládába szórtuk az anyagot.
2015. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha azét írtad ki a szerelem szex rovatba, mert szex hirdetést akarsz kirakni akkor nem. Ha elveszett kisállat, akkor igen. Ha valamit elakarsz adni akkor nem rakhatod ki csak engedéllyel.
2015. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor az szlora semmi képpen... Értem... :(
2015. febr. 25. 13:58
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy ismerősömet sehogy sem tudom elérni.. Sem megkeresni... Így arra gondoltam, hagyok 2 oszlopon üzenetet a városában, hátha látja...
2015. febr. 25. 14:00
 7/9 A kérdező kommentje:
Az üzenetanyit tartalmazna hogy a születés dátumát hobbiját+ még valamit amivel magára ismerhet vagy a rokonai rá ismerhetnek.. Illetve egy email címet amire kérném hogy küldjön üzenetet.
2015. febr. 25. 14:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyat rakhatsz ki szerintem.
2015. febr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt nem tudjátok véletlenül, hogy ki az aki ezt felügyeli és nézi? Mert lehet fel kéne hívnom és tőle megtudni.
2015. febr. 25. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!