Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki lehet ismerni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet ismerni egy ilyen csajt? Lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés

A baj, hogy külsőleg felső kategóriás, én meg nem nagyon vagyok az. De ez most legyen mellékes.

Tehát nem nagyon tudok rajta kiigazodni. Egyetemen ismerkedtem meg vele. Sokáig nem is beszéltünk. Én személy szerint nem vagyok az a túlzottan barátkozós típus, ő meg olyan ridegnek is látszott. Aztán a második beszélgetésünk alkalmával teljesen megváltozott róla a véleményem. Nagyon aranyos és jófej volt. De nem az a "tesszük a fejünket" típus, hanem nagyon is természetes. Azóta mostanában mindig váltunk szót, mikor összefutunk, és az utóbbi időbe a vizsgákra is többször együtt készültünk.

Nyilván én nem igazán vagyok számára tényező, mint pasi, de talán ezen lehetne változtatni. Csak néha egyáltalán nem tudok kiigazodni a nőkön. A stílusa meg még rátesz egy lapáttal, a legtöbbször nagyon barátságos, de a múltkor például olyan gúnyosnak is hatott egyes gesztusa, a másik pillanatban meg megint olyan ridegnek tűnt. Bár lehet csak én mesélem ezeket be magamnak, és tök normálisan viselkedik.



2015. febr. 25. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

"A baj, hogy külsőleg felső kategóriás, én meg nem nagyon vagyok az."

Innentől kezdve esélytelen.

2015. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ettől félek, pedig mindig fellelkesedek, amikor innen-onnan hallok meséket, hogy nem a külső számít, ronda pasik jó nővel stb., én naiv.
2015. febr. 25. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
A nőknek nem a külső,hanem a pénz számít!
2015. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esélytelen, majd összejön valami jóképű sráccal helyetted.
2015. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"A baj, hogy külsőleg felső kategóriás, én meg nem nagyon vagyok az."


Először én is fennakadtam ezen az első mondatodon, hogy akkor ez már reménytelen is.

De, ha idáig eltudott ez a "csúcskategóriás" lány beszélgetni veled, akkor talán lehet, hogy nem is vagy annyira reménytelen helyzetben mint gondolod. Elvégre valamiért beszélget veled, időt fordít rád. Lehet, hogy valamivel felkelteted az érdeklődését. Próbálj meg vele közvetlenebb lenni egy kicsit, de semmikép ne rohand le. 26/F

2015. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!