Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30/F, szüleimmel élek, nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30/F, szüleimmel élek, nincs jó állásom: mekkora az esélyem párt találni?

Figyelt kérdés

Neten ismerkdek fölleg. Sztem jóképű vagyok, de alig írnak a nök vissza.

Egy idejig levelezgetünk de nem írnak vissza egy idő utánn.

Lehet azért mert nincs házam kocsim ha van munka akor van pénzem ha nincs akor nincs

Sokszor írják hogy ülljünk be vhova de arra sincs most pénzem meg mozira ijenekre.

Fiatalab vagy idöseb (35+) csajoknál van eséjem? Gyerek nem gond.

Egy idösebb csaj csak megbecsüll már egy fiatal jó pasit nem???



2015. febr. 24. 14:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
De miért nem szeded előbb rendben az életed? Tök mindegy, mennyire vagy jóképű, 30 éves lányok már nem fognak anyukádhoz feljárni.
2015. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Ojan nöt kel keresned fölleg, aki ijen hejesen ir, te. Ha találsz akor találsz ha nem akor nem.
2015. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%

idejig, ijenekre, eséjem, stb.

Nem a pénztelenség lesz a gond... ha arra nem vetted a fáradtságot, hogy a saját anyanyelved alapvető szabályait elsajátítsd, akkor mit várjon tőled az ember?

2015. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%

Figyelj, a helyesírásod számomra rohadt visszataszító.

Tudom, nem ez alapján kell szeretni az embert, de első benyomásként nem túl pozitív, és egy igényes lányt igenis elszörnyülködtet a helyesírás :(


Egyébként, az, hogy a szüleiddel élsz kicsit visszataszító, még ha úgy érzed, hogy nem is tehetsz róla.

A kérdésedből az derül ki, hogy van munkád, de egy kávéra, sütire sincs pénzed, hogy meghívj egy nőt, akkor mit vársz? :)

Nyílván, aki a pénzedért akar randizni veled, azzal nem érdemes kezdened, de egy nőnek udvarolni kell, és egy kis kávé, süti, kedvesség beleférhetne.


22N

2015. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%
Rengetegen találnak párt a neten, köztük én is, és még több barátom. Neked viszont olyan pocsék a helyesírásod, hogy érthető módon elriasztod magadtól az értelmes nőket. Ez nagyon fontos dolog! A levél, amit írsz, az első "találkozás" veled. Ilyen helyesírással egy gyepagyú tahónak tűnsz, még akkor is, ha nem vagy az. Ráadásul manapság simán korrigálható a dolog helyesírás-ellenőrző programokkal, de te nem veszed rá a fáradtságot, annyira nem zavar. Egyébként pedig vélhetően a "hozományvadász" és gyorsan teherbe esni kívánó nők elkerülnek (idősebbek/fiatalabbak egyaránt), mert nincs egzisztenciád, ami inkább szerencse, mint átok.. Aki ezek után is visszaír neked, vedd komolyan. Ha pénzesebb lennél, és mindenki válaszolna, akkor is csak velük lenne érdemes foglalkoznod. Az idősebb nők szerintem amúgy inkább elvárják az egzisztenciát, vagy elsősorban spermadonornak kellesz a gyors családalapításhoz, a fiatal, egyedülálló szülőkkel talán jobb esélyed lenne.
2015. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyesírással nem is csodálom...
2015. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Költőnő? ***** válasza:
69%
hát én konkrétan retinarákot kaptam a helyesírásodtól.
2015. febr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

1. Ilyen borzalmasan rossz helyesírással komoly nő nem áll veled szóba, mert alapvető kultúrát sem néz ki belőled.

2. 30 éves vagy. Annyit nem értél el az életben, hogy legyen pénzed egy kávéra beülni ráadásul úgy, hogy anyádékkal laksz? Aki ilyen korú pasit keres, az általában már társat szeretne, a szó minden értelmében, amihez az is hozzátartozik, hogy legalább saját magát fenn tudja tartani. Te ezek szerint még önfenntartó sem vagy. Mégis mit akarnának tőled a nők? Mit becsüljenek meg egy lúzeren, aki arra apellál, hogy majd egy gyerekes nő majd beéri vele, mert egy független nőnél labdába sem rúghat? A nőknek olyan férfi kell, akire fel tudnak nézni, akivel lehet tervezni, nem egy szánalmas haszonlesőre, aki csak azért van mellettük, mert ugyan jobbra vágyik, de másnak úgyse kell.

2015. febr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

ha nincs arra kereted h egy kv-t kifizess a nőnek és beszélgess vele egy jót akkor semmi esélyed ....



nem feltétlen az számít h legyen lakás autó

hanem az h nincs munkád és azt hiszik rajtuk akarsz majd élni

2015. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyik nő sem vágyik arra,hogy eltartson egy pasit.Általában a minimum,hogy legalább saját magát eltudja valaki tartani,de ha egy kávéra nem futja,az már elég gyanús,előre vetíti egy nőnek a szomorú jövőt veled :)))) A helyesírásod meg....jesssszzus :D


Én egy 41 éves nő vagyok,hidd el ,az én korosztályom sincs rászorulva egy üresfejű,buta pasira :))) Jah,és biztosan megbecsülne téged,nem csak az idősebb korosztály,hanem a fiatalabb is,ha van miért.

2015. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!