Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Izgat a kínzás gondolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgat a kínzás gondolata (lány vagyok)?

Figyelt kérdés

Nem BDSM és hasonló szexuális dolgokra gondolok. Nem is feltétlen szexuálisan izgatnak ezek, csak egyszerűen vágyom rá, hogy kipróbáljak valami kínzóeszközt ahol meg tudnak törni lelkileg, idegileg és érezhetek kínt, fájdalmat, és zokoghatok. Fizikai maradandó sérülést semmiképp sem szeretnék, inkább a lelki kiszolgáltatottság és a megtörés izgat. Tudom ez így elsőre elég beteg, inkább mentális egészség kategória, de nem tudom hogy oda illő-e. Szex valójában nem is összeegyeztethető ezekkel a dolgokkal, csak orgazmus közbe néha eszembe jut a szenvedés és akkor jó érzés tölt el. Mazochista tüneteket is produkálok szerintem, de nem szándékosan. :(


22/N vagyok, és nem tudom mihez kezdjek.


Beteges ez nagyon, bár gondolom az meg tudom is. :D Na de ti hogy gondoljátok ?



2015. febr. 26. 01:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Gondolom meg akarod ...-ni, csak szebben mondva.
2015. febr. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
És, akkor ide írkálnék üzeneteket remélve, hogy majd rám ír? Elég szar taktika lenne.
2015. febr. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Jelenleg nagyon úgy néz ki, hogy ez volt a taktikád, csak a legkevésbé sem vált be.
2015. febr. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Tul sok volt a szurke otven arnyalata
2015. febr. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Nem minden az aminek tűnik.:D meg gondolom belelátsz a privátaim közé is.:D
2015. febr. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Nem látom a privátjaidat, lehet, hogy pont ez a baj.

Csak azt látom, hogy a nevedben hirdeted, hogy lányokat p1csáznál fakanállal, és lihegsz minden ilyen témájú kérdésnél.

2015. febr. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Te pedig keresed a postjaim?:)
2015. febr. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
87%
Nem, sajnos nem kell keresni ahhoz, hogy így is annyit lássak belőle, hogy zavarjon.
2015. febr. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Oh, akkor tudnál 1 db-ot linkelni?
2015. febr. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Van egy jó hírem, sőt, kettő is:


Teljesen normális vagy. Csupán több benned a szubmisszivitás, mint egy átlagos lányban. Ezzel nincs semmi baj, ne átokként éld meg - tanuld meg elfogadni és használni a "cél" érdekében, ahol a "cél" a Te örömöd legyen. Meg persze a partneredé - ehhez egy megfelelően domináns férfi kell.


A másik jó hír: ugye fentebb írtam, hogy teljesen normális vagy. Na, ezt megfejelem azzal, hogy nagyon sok lány van pont ugyanígy ezzel a dologgal, mint Te - de ők elnyomják magukban ezeket a vágyakat, szégyellik őket. Te most feszegeted a határaidat és már jóval előrébb vagy, mint a legtöbb, hozzád hasonló lány.


Keress egy domináns férfit, akire minden tekintetben fel tudsz nézni!

(Ne keverjük ide a Szürke50hülyeséget, az a könyv egy ponyva)


Ha megtaláltad, boldoggá fogjátok egymást tenni!:)

2015. febr. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!