Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véletlen kicsúszott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen kicsúszott egy mondat aminek nem kellett volna, hogy vonjam vissza vagy tagadjam le?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom akibe szerelmes vagyok de nem akarok róla, hogy ő ezt tudja. Ám amikor megölelt, véletlen kicsúszott, "annyira szeretlek, hogy el sem tudom mondani." kérdezte ez mi volt, én mondtam csak elragadtattam magam és semmi lényeges, bár gondolom nem vette be és felért egy vallomással.
2015. febr. 26. 12:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod, hogy tudjon róla? Ő nem viszonozná?
2015. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ilyesmi nem csúszik csak úgy ki... Nagyon is tudatos volt, csak nem úgy reagált rá, ahogy akartad... :D Szívás, most már várd meg, mi sül ki belőle.
2015. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Ne tagadd le, szerintem jobb, ha tudja.
2015. febr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Es miert lenne baj ha tudna velemenyezni az esetet max megtudnad hogy o is szeretvagy nem
2015. febr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Igen, valószínű nem viszonozná, amúgy se érdemlem meg hogy szeressen.


Nem akartam kimondani, nem volt tudatos bár az érzés bennem volt, de nem szerettem volna kimondani.

2015. febr. 26. 12:16
 6/18 anonim ***** válasza:

Már megint a töketlenkedés.

Miért jobb az, ha csak sóvárogsz, meg titkolózol előtte?

Aztán majd jössz ide sírni, ha más öleli, csókolja és dugja.

2015. febr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem kellene tagadnod, mégha nem is viszonozza. Legalább nem nyomasztana tovább az érzés
2015. febr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

"amúgy se érdemlem meg hogy szeressen."


Ne már! Ne legyél ilyen mártír, önsajnáló, stb.

2015. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jó, és akkor ha már úgyis mondtam, mondjam neki, hogy bocs de hazudtam, mégis tiszta szívemből szeretlek. ?
2015. febr. 26. 12:22
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát... ja, kb. :D
2015. febr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!