Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véletlen kicsúszott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen kicsúszott egy mondat aminek nem kellett volna, hogy vonjam vissza vagy tagadjam le?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom akibe szerelmes vagyok de nem akarok róla, hogy ő ezt tudja. Ám amikor megölelt, véletlen kicsúszott, "annyira szeretlek, hogy el sem tudom mondani." kérdezte ez mi volt, én mondtam csak elragadtattam magam és semmi lényeges, bár gondolom nem vette be és felért egy vallomással.
2015. febr. 26. 12:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

meg a barátságnak is vége, ha megtudja hogy szerelmes vagyok belé :/

Tudom nem kellett volna beleszeretni előre, elhívni randira stb.. csak hát nem vagyok valami vonzó pasi, a testem se a legjobb, ő meg elég szép és sokkal jobb pasit találhatna magamnál, hisz magam is tudom nem vagyok valami jó pasi, így gondoltam meg se próbálom mert nem állna le velem.

2015. febr. 26. 12:29
 12/18 anonim ***** válasza:

Egy valamire való barátságnak nem lenne vége akkor, ha megtudná.

Ha meg valaki csak addig a barátod, ameddig maximálisan megfelelsz az elképzeléseinek, na, az nem barát.

2015. febr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha rakerdez ne tagadd le! Majd o eldonti, hogy mit kezd vele! Ha nem hozza fel te se tedd! Amugy meg, honnan tudod, hogy nem jossz be neki? Azert mert te csunyanak tartod magad lehet, hogy o nem. Az meg, hogy korabban mit mondott, ki tetszik neki, nem szamit! Legyen kicsit tobb onbizalmad!
2015. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ne legyél punci. Kapd elő a brét, és vágj alá úgy hogy két napig lábra se tudjon állni. Akkor majd viszonozza.
2015. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Na látod, ezért nem szokás lányokkal barátkozni.
2015. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Figyelj, én most pont ugyanebbe a helyzetbe vagyok, csak én a másik oldalon.

Tegnap vallotta be a fiúbarátom, hogy többet érez irántam, mint barátság. Engem ez eléggé meglepett, mert egy hónapja pont neki meséltem egy srácról, akivel össze akartam/akarok jönni, és ő még biztatott is, hogy megtegyem.

Bár nála is voltak furcsa jelek, hasonló mint nálad, hogy segítettem neki, ő megkérdezte, hogy tudod, hogy imádlak, erre rávágtam, hogy tudom (azt hittem, csak egy szófordulat volt, nem egy Freudi elszólás), mire a haverjai hümmögtek..

Nézd, én értékeltem az őszinteségét, de nem jövök össze vele, mert más tetszik. Ha viszont nálatok nincsen ilyen akadály, akkor mondd el bátran, hogy mit érzel! ;)

A barátságotok pedig, ha tényleg igazi, akkor nem fog megszakadni, ahogy a miénk sem. Én ettől ugyanúgy kedvelem őt, és nem fogom ellökni magamtól.

2015. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
szerintem azt hiszi hogy meleg vagy és mikor kicsúszott ez az mondat, akkor megijedt, majdnem lebuktál, hogy igazából a lányokat szereted!!!
2015. febr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Velem is volt már hasonló, csak tőlem meg is kérdezte
2015. febr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!