Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő jöhet azzal, szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő jöhet azzal, szex előtt hogy "jaj fáj a fejem, most ne" akkor miért kell kiakadni ha egy férfinak nincs hozzá kedve?

Figyelt kérdés
2015. febr. 26. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt én se értem! az exem mindig csak kombinált ha nem akartam akkor jöttek a kérdések mi van meg csalsz? meg mi van nem szeretsz? bezzeg ha ő mondta akkor azt nekem el kellett viselni.....
2015. febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert egy hűséges férfinak mindig kell, hogy legyen kedve ehhez. Viszont egy hűséges nőnek vannak olyan napjai, amikor nem annyira vevő rá (menstruáció, egyebek), bár az is igaz, hogy olcsó duma ez a fáj a fejem. Egyenesnek kell lenni.
2015. febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Miért ne fájhatna a feje?

Nő vagyok, és a menstruációtól függetlenül vannak néha rossz napjaim, amikor fáradt és nyűgös vagyok, és ninc kedvem a szexhez, de attól ugyanúgy szeretem a páromat. férfiaknál sincs ez másképp gondolom.

2015. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!