Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért önbizalom hiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért önbizalom hiányos minden második ember?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok erről? A pasik nem bókolnak eleget egy csajnak? Vagy fordítva? Esetleg a média? Minden 5. kérdés arról szól, hogy szerintetek szép vagyok-e? Vélemények erről a társadalmi problémáról?
2015. febr. 26. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%

A pasik többsége csóró,ezért nincs önbizalmuk.


38/N

2015. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én a mellem miatt vagyok az mert kicsi nagyon amúgy teljesen boldog lennék és elégedett magammal de így... hiába van pasim meg sokaknak tetszem olyan pasiknak akik álom kategória.. de egyszerűen még sincs önbizalmam.
2015. febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

"A pasik többsége csóró,ezért nincs önbizalmuk. "


Megszólalt egy tipikus nő, oda se kellett volna írnod, hogy nő vagy magunktól is rájöttünk volna!

2015. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Las Vegas ***** válasza:
Ez milyen statisztikai adat? KSH?
2015. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én a sok kritikától lettem az, amit gyerekkoromban kaptam. Most már hiába bókolnak naponta többen is. Az maradt meg bennem, hogy nem vagyok elég jó, szép, okos, stb.

Mindenkinek van rá valami oka. Kinek mi.

2015. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 MolotovPunk ***** válasza:

Itt nem csak a pasikról van most szó.Sok lány is önbizalom hiányban szenved.Úton út félen ezt látom,hallom.

Felgyorsult a világ és sokan képet küldve kérdezik jók e.

Elég ha megnézed ezt az oldalt.Pedig egy képdicséret k_rva kevés még önmagában.Személyes talin dől el minden úgyis ki jó,vagy nem jó...

2015. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van az 1-es válaszolónak. Mai pasiknak arra sincsen pénzük, hogy egy szál vörös rózsát hozzanak randira, mert drága.
2015. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

"Igaza van az 1-es válaszolónak. Mai pasiknak arra sincsen pénzük, hogy egy szál vörös rózsát hozzanak randira, mert drága."


Na de miért nincs pénz?! Mert nincs munkahely, vagy ha van, nevetségesen kevés a fizetés!!

2015. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A médiát okolom. Meg a Facebookot. Mindkét forrásból azt látod csak, hogy mindenki milyen rohadtul sikeres, vidám, jóképű és boldog.


Közben a valóságban mit látsz? Kövér, aránytalan testalkatú/fejű, szegény embereket. Persze, hogy szarul fogják magukat érezni és nem lesz önbizalmuk.

2015. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert tél van.
2015. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!