Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet annak az oka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet annak az oka, hogy ennyi önbizalom hiányos és frusztrált ember van a szerelem terén?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 16:54
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Ez minden bizonnyal azért van, mert ez az oldal létrejött.
2013. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Nem tudom. :'(
2013. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
34%
Az hogy öt férfire jut egy nő.
2013. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Mert a kínai francsájsz cég, folyamatosan dobja ki ezeket a droidokat.
2013. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
78%
Nekem az a bajom, hogy sok nő tart jó pasinak, de akit én kinézek magamnak, az valahogy mindig kicsúszik a kezeim közül. Na ez frusztrál engem igazán. Meg, hogy az Avatar bővített változatából nem találok anaglyph 3D-s verziót!
2013. okt. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
#5-ös: Azt a 3D-t már mindenki elfelejtette, pedig a legkölcséghatékonyabb.
2013. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Nem vagyok frusztrált. Önbizalmam meg azért nincs, mert majdnem egy negyed évszázad alatt nem találtam olyat, akivel tetszünk egymásnak.
2013. okt. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
0%
Igen, van hozzá szemüvegem még régről, el lehet szórakozgatni vele. Olcsóbb, mint a 3D monitor... :D
2013. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Mert siket vagyok.
2013. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

#8-as: Ezerszer olcsóbb. :D Meg itthon is megoldható könnyen. Nem kell méregdrága cuccokra költeni a pénzed. :)

Amúyg ez oltári nagy OFF! :D

Nekem is van szemüvegem, rendes olyan mint egy napszemüveg, nem papír. :)

2013. okt. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!