Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jóképűnek tartanak és normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképűnek tartanak és normális fickónak, de valamiért mindig befuccsolok a nőkkel. Mi lehet az oka? Mit csinálhatok rosszul? Lehet eddig rossz helyen keresgéltem?

Figyelt kérdés
Nem iszom,nem drogozom,talpraesett vagyok,normális vagyok a nőkkel,soha egy nőt nem bántottam,tisztelem becsülöm őket,soha életemben egy nőt sem csaltam meg.Nem nagyképűség de jó pasinak tartanak,nem vagyok egy lúzer kategória,de nem is vagyok egy macsó.Mindig az aranyközépút híve voltam.De valamiért mindig zátonyra futnak a kapcsolataim.Most is kapcsolatban élek,3 éve együtt élünk,de itt is kezdenek elő jönni a gondok.Már sokszor nem tudom mi lehet a baj.Pedig nagyon sokszor magamba néztem már,hogy mi és hol lehet a hiba a gépezetben.Egyszerűen nem tudok rájönni,tudom nem vagyok tökéletes,de azt sem mondhatom,hogy rosszul bánok a nőkkel.Eddig mindegyik barátnőmet hagytam élni,nem bántottam őket,se lelkileg se testileg.Nem vagyok az a számonkérő típus,nem mondom meg,kivel,mikor hova stb.Kezdek elkeseredni,hogy a páromat elfogom veszíteni.Úgyrzem nem érzi magát jól velem,pedig probálok minnél nagyobb biztonságot nyújtani neki,magunknak.Már 1.5 hónapja veszekedünk,egyszerűen nem jutunk közös nevezőre úgy érzem.Nem tudom mit tegyek,egyszerűen olyan érzésem van,mintha nem akarná megérteni a motívációmat vagy nem is tudom.
2015. febr. 26. 18:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Neharagudjatok ha itt sírom a hülyeségeimet,de tényleg úgy érzem,hogy erőmön fellűl teljesítek,hogy jobb és jobb legyen.De mintha ezzel,pont az ellenkezőjét érném el.
2015. febr. 26. 18:39
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Nézd! A legtöbb nőnek nem kell a normális pasas, mert az olyan uncsi.
2015. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy éppen az a baj, hogy túlzottan meg akarsz felelni.
2015. febr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Eddig mindegyik barátnőmet hagytam élni"

"Nem vagyok az a számonkérő típus,nem mondom meg,kivel,mikor hova stb"


...és mindegyik cserében meg is csalt,

vagy lelépett az új pasassal. Igaz??

2015. febr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ma 18:43


Hát ez az,hogy én ennek ellenére nem vagyok unalmas.Rám mindent lehet mondani,csak azt nem,hogy unalmas.A páromnak pont ez a baj,hogy néha túl sokat beszélek,és túl spontán vagyok bizonyos dolgokban.Ő az a nagyon nyugodt típus.

2015. febr. 26. 18:45
 6/10 A kérdező kommentje:

ma 18:45


Nem tudok róla,hogy megcalak e vagy sem.Lehet persze,de számomra nem derült ki soha.Amiről nem tudok,az nem fáj.Egyébként igen,lehet túlzottan meg akarok felelni...lehet ez a baj,erre már én is gondoltam.

2015. febr. 26. 18:46
 7/10 A kérdező kommentje:
*megcsaltak
2015. febr. 26. 18:47
 8/10 anonim ***** válasza:

"De valamiért mindig zátonyra futnak a kapcsolataim"


Tulajdonképpen mennyi idős vagy és hány kapcsolatról beszélünk?

2015. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon negatívan jellemezted magad. Oké, nem csinálsz ezt, nem csinálsz azt, nem csinálsz amazt. De mi az, amit igen? Az nem derül ki.


Ez csak tipp, de a leírásod alapján nem igazán vagy tisztában sem magaddal, sem azzal, hogy milyen nő való melléd. Persze ez nehéz, az emberek többségének nem megy. De ettől még nem lehetetlen. Törekedj erre. Gondold át, hogy ki vagy. Mi az, ami fontos benned? Mi az, ami fontos a társadban? (Persze ez párkapcsolatban nem egyszerű, de vonatkoztass el a jelenlegi barátnődtől.) Akkor már legalább azt látni fogod, merrefelé kell keresgélned. Plusz: tudni fogod, mik azok a dolgok, amik igazán fontosak számodra. Na ezeket kell a kapcsolat legelején letisztázni :)

2015. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzetem, csak nőben. Ha van kedved beszélgetni, írj.
2015. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!