Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a volt barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a volt barátnőmmel, majd rá pár napra jött egy hívásom a jelenlegi barátja megfenyegetett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Összefutottam a volt bnőmmel pár napja,beszélgettünk,iszogattunk,majd ismét lefeküdtünk.Előtte beszélgettünk,voltak randijai neki is,nekem is.Gondoltam,semmi komoly,én nem is gondltam,hogy újra kezdeném vele meg sztem ő sem.Most pedig kaptam egy telefont egy idegen pasitól,mint kiderült hónapok óta együtt van az exemmel,akiből kihúzta hogy mi együtt vagyunk.Megfenyegetett,ordibált velem,köpni-nyelni nem tudtam kb nem hogy reagálni bármit is.Azt mondta a csávó csak össze ne fussunk mert ha meglát abban nem lesz köszönet.Én nem érzem magam hibásnak.Nem tudom,hogy az exemet kidobta-e vagy sem,vagy hogy ő mit hazudott össze az egészről.

Egyrészt miért feküdt le velem az exem ha van pasija?

Miért velem kell ordibálni,ha én nem is tudtam róluk?Elég idegbeteg fazonnak tűnt telóba nem tudom most mi legyen.Kérdezzem meg az exemet mi lett vagy maradjak ,ne keressem és majd lesz valami? 24/F


2015. febr. 27. 00:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Minek találkozol eleve az exeddel? Ha ex, akkor az a múlt, vége, finito. Nincs tovább. Számíts rá, hogy kiherél a csávó, bár nem te tehetsz róla, a csaj volt a ribi, mert minden döntés végül a nők kezében van ilyen téren.
2015. febr. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Koaxk Ábel ***** válasza:

A csaj a gyökér, minek kefél félre.


Ha értelmes lenne a pasi már kidobta volna ezt a ribiztlit, viszont az neked is jó lenne, mert nyújthatnál neki egy kis vigasz szexet!

2015. febr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé szopa... Gyorstalpaló önvédelmi leckék + húzd meg magad.. csaj amúgy nem semmi figura. Lehet h csak kicseszni akart veled, miközben kur.vagörcse volt?(nem tudom mi a kangörcs női szinonímája)
2015. febr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szard le.

Ha összefutsz vele és neked áll, verd be a képét azt elhallgat.

2015. febr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mekkora kamus ribi, remélem ő is kapott azért a kulturált pasijától.
2015. febr. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát kiskomám, nem tudom milyen edzettségi állapotban vagy, de egy paprikasprayt, azért készíts be sztem ;)
2015. febr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
tudod hogy van...amelyik utya ugat nem harap....ha meg felkeres pár haverjával.......barátom mindig azt üsd ki amelyiknek a legnagyobb a szája...álltalában az a falkavezér a többi meg elhalgat és lelép :) bár ritka ribi bnőd van, a helyedbe őt is megagyalnám mert szarba kevert, igaz nem szép nőket ütni de van aki rászolgál...de inkább próbálj meg beszélni a csávóval ha szembe találkoztok...lehet eléred hogy leverje ő helyetted :D
2015. febr. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ma épségben sikerült haza jutnom,sztem a csávó csak épp rohadt dühös volt,azóta biztos lenyugodott..az exem nem keresett azóta sem.. de nem hiszem hogy annyira oda lenne a csávóért ha lefeküdt velem nem?
2015. febr. 27. 20:19
 9/12 anonim válasza:
Elsz meg?:D
2015. márc. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
megvagyok még,köszi.Azóta a volt bnőm írt,hogy a pasija dobta,de állítólag vissza akarja magát könyörögni a pasijához,megkérdeztem tőle,hogy akkor miért feküdt le velem,erre nem tudott válaszolni....
2015. márc. 17. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!