Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a volt barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a volt barátnőmmel, majd rá pár napra jött egy hívásom a jelenlegi barátja megfenyegetett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Összefutottam a volt bnőmmel pár napja,beszélgettünk,iszogattunk,majd ismét lefeküdtünk.Előtte beszélgettünk,voltak randijai neki is,nekem is.Gondoltam,semmi komoly,én nem is gondltam,hogy újra kezdeném vele meg sztem ő sem.Most pedig kaptam egy telefont egy idegen pasitól,mint kiderült hónapok óta együtt van az exemmel,akiből kihúzta hogy mi együtt vagyunk.Megfenyegetett,ordibált velem,köpni-nyelni nem tudtam kb nem hogy reagálni bármit is.Azt mondta a csávó csak össze ne fussunk mert ha meglát abban nem lesz köszönet.Én nem érzem magam hibásnak.Nem tudom,hogy az exemet kidobta-e vagy sem,vagy hogy ő mit hazudott össze az egészről.

Egyrészt miért feküdt le velem az exem ha van pasija?

Miért velem kell ordibálni,ha én nem is tudtam róluk?Elég idegbeteg fazonnak tűnt telóba nem tudom most mi legyen.Kérdezzem meg az exemet mi lett vagy maradjak ,ne keressem és majd lesz valami? 24/F


2015. febr. 27. 00:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szarnibele. Hülye ribi.
2015. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Fullos amugy a kicsike?:D
2015. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!