Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő ismerkedés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő ismerkedés után jöttetek össze a jelenlegi vagy utolsó párotokkal?

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
2,5 év. Ő nem mert szólni, nekem meg nem tűnt fel, hogy ő igazából szeretne valami többet is barátságnál.
2015. jan. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

2 hónapig hajtottam de azota is egyűtt vagyunk 4 éve

19/F

2015. jan. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 hét
2015. jan. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 nap. Talán gyorsnak tűnik így belevágni, de semmi értelme nem lett volna tovább húzni, amikor tudtuk, mit akarunk egymástól.
2015. jan. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3 hét, a táv miatt előbb nem tudta megoldani, hogy találkozzunk, de megérte még ezt az időt is kivárni, azóta 3 éve együtt és együtt is élünk, nagyon szeretjük és tisztlejük egymást.


N

2015. jan. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb. egy hónap után, ez alatt csak négyszer találkoztunk, de neten nagyon sokat beszéltünk. Én sokáig nem is tudtam mit akar tőlem, már kezdtem azt hinni, hogy havernak akar, de kiderült, hogy csak elég szégyenlős, utcán, nyilvános helyen nem mert közeledni, csak mikor először átmentünk hozzájuk.
2015. jan. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 év.
2015. jan. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!