Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy azért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy azért vagyok távolságtartó egy sráccal, mert úgy hívják, mint az exemet?

Figyelt kérdés

Vagyis a keresztnevük ugyanaz.

100%-ban megvan köztünk a kémia, nagyon vonzódunk egymáshoz, és ezért a szánalmas indok miatt, de néha rámtör egy nagyon rossz érzés.

Az exemmel nagyon nagy szerelem volt, ő volt az első barátom, sokáig voltunk együtt és csúnya vége lett, nagyon megviselt, azóta nem is volt komoly kapcsolatom. A mostani sráccal nem tudom, hogy ha összejönnénk, abból mi lenne, ígéretesnek tűnik, de akárhányszor kimondom, vagy meghallom a nevét egy olyan szintű fájdalom tör rám, hogy nem tudom leírni...

Tudom hogy ez szánalmas, de nem tudom, mit kezdhetnék ezzel, van-e értelme ennek az egésznek, ha ennyire nem tudok továbblépni...

17L a srác is, amúgy az osztálytársam


2015. febr. 27. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
ja én nőtöl azér mer uan az mint tesóm neve bár fogyaékos is meg ronda isXD
2015. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

legalább nem gáz ha véletlenül szex közben kiabálsz és nem rá gondolsz :D

amúgy szerintem fura és nem kéne emiatt távolságot tartanod, mert előbbutóbb megunja

2015. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez gyakori jelenség embereknél, hogy egy azonos paraméter miatt ódzkodnak valamitől, de ezt le kell küzdeni, mert elfajulhat, és olyan tulajdonságok is kizáróak lehetnek, ami túl gyakori. Ami még elmegy, az az, hogy nem fogok többé halálfejes kendős pasassal leállni, de durva az, hogy többé nem állok szóba férfiakkal, ha érted.

2015. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 opened paradise ***** válasza:

Ilyenkor szeretem a nevemet...


Kezdd el becézni :D

2015. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!