Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak egy olyan fiúval, aki elvileg szerelmes belém, de van amikor teljesen távolságtartó, meg bunkó, és ráadásul elég sok lány ismerőse van?

Figyelt kérdés
Engem zavar, hogy velük is találkozik, de ezt nem akarom neki mondani, mert akkor meg az lenne a baja, hogy beleszólok, kivel barátkozik.Nagyon szeretem őt, de teljesen kikészít a hangulatingadozásaival. Nem akarom elveszíteni, de néha úgy látom, nekem fontosabb a kapcsolatunk, mint neki. :(((
2015. febr. 20. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen és úgy leckéztettem meg ,hogy egyre több fiu barátom lett és utánna elkezd majd közeledni hozzád ..az hiszi bármit megtehet..fel a fejjel
2015. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. :D Valahogy túl kell kell lépnem rajta, mert már így is eléggé tönkretett lelkileg, és már nagyon nagyon elegem van a szenvedésből, mert tényleg nagyon közel állunk (álltunk) egymáshoz, és nem tudunk végleg elszakadni egymástól, még így sem, hogy ritkán találkozunk. De ez meg így nem állapot, miért kell hitegetni a másikat? Már nagyon sikerült megutáltatnia magát velem, de mégsem bírom elengedni.. :(
2015. febr. 21. 10:53
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem érzed jól magadat mellette ez nem is kérdés engedd el a francba
2015. febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!