Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi van, vagy mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van, vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

Öhm a sztori lényege, hogy egy ideje már találkozgattam egy lánnyal. Nagyon tetszik, vonzónak találom, neki is tetszem(elmondása szerint, meg el is mondta hogy mik azok amik csábítóak, vagy mi a jó szó ide) Csak most nem tud érzelmileg kapcsolatot kialakítani ezért próbál ellökni inkább. De azért még menjünk el valahova, meg azért mond olyanokat hogy szeret velem lenni, meg ilyenek. Kicsit fura lányka már így belegondolva, de a lényeg hogy így el lök aztán visszahúz szitu van.

Na én meg most elkezdtem kicsit távolságtartó lenni, nem keresem, nem írok neki, köszönünk, aztán beszélek valaki máshoz. Az elmúlt napokba rám-rám írt, de próbáltam kerülni. Gondoltam hátha í]y kicsit magához tér, ha meg nem akkor meg végleg hagyom.

gondoltam arra is hogy elhívom egy találkára hogy megmondjam neki hogy az ilyesmi nekem nem pálya és hagyom őt a francba, csak nem tudom mi legyen.



2015. febr. 27. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, legjobb lenne tisztázni a dolgokat, hogy ő mit akar és te mit akarsz.

Ez így valóban nem jó, hogy ilyen a kapcsolatotok.

Egyébként ez a dolog, hogy nem kerested és mással beszéltél jó ötlet volt. :)

2015. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez egy kötéltánc, amit ha gyakorolsz egyre jobban fog menni, de mindig ott a lehetősége annak, hogy lezuhansz.

2015. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy akkor mit is akar igazából. Sajnos van, aki csak hazudja, hogy nem akar elköteleződni, mások meg félelemből mondanak ilyesmit. Neked sem kötelességed rá várni, és ha csak félelemből nem akar kapcsolatot, akkor idővel talán rájön, hogy mit veszített. Ha meg nem, akkor az az ő baja.
2015. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor beszéljek meg egy találkozót, és ott próbáljuk megbeszélni a dolgot, vagy hogy? ÉS hogy vezessem fel?
2015. febr. 27. 20:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb személyesen, akkor látod is a reakcióit, hogy hazudik-e, vagy egyszerűen csak fél elköteleződni. És nem kell sokat kertelni, mondd meg neki őszintén, hogy te mit érzel iránta, és hogy ő is terítse ki a lapjait.
2015. febr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És konkrétan miből állapíthatom meg hogy hazudik-e? mit figyeljek, mert ezekhez mindig bizonytalanul álltam hozzá
2015. febr. 27. 20:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha hazudik, akkor pl. idegesen viselkedik, nem néz a szemedbe stb. Persze ha szégyellős, félénk, akkor is viselkedhet így, csak akkor látod rajta, hogy jóleső zavarban van, kicsit talán pirul is. A hazug ember a gesztusaival sokszor önkéntelenül is elárulja magát.
2015. febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm a segítséget, akkor valószínűleg ezt megpróbálom :)
2015. febr. 27. 20:48
 9/9 A kérdező kommentje:

Most ilyen érdekes hullámvasutazás történt.

kifejtem. Találkoztunk beszéltük hogy ez í]y nekem nem pálya és hagyom őt. Erre ő felébredt, utána még találkoztunk, utána megint azon vagyunk hogy elválunk és nem lesz köztünk semmi. De nagyon hajaz a felé hogy megcsináljon valamit csak nem merte. Több helyen is miközben sétáltunk vagy épp beszélgettünk, készült valamire csak azt mondta túl nyuszi hozzá. Szóval igazság szerint játsszuk tovább azt amit eddig, csak most nyíltan :D ÉS ezt is beszéltük hogy érdekes kapcsolat a miénk. Bár a hétvégén még át is megyek hozzá. Ez az átmegyek hozzá ez úgy volt hogy mondta hogy szar egy tantárgyból, mondtam neki hogy korrepetálhatom, és mondta hogy jó és megbeszéltük hogy nála. De az egész csak fél óra, vagy óra, és tett egy megjegyzést, hogy maradhatok tovább is. Öhm mi van még. Nagyon jól elvagyunk, sokat flörtölünk, de nem akarja hogy komolyan vegyem. Utána meg mégis harapdálja az ajkait... Beszélgettük egy csomó személyes dologról. ÉS még valami. Nem tudom hova tenni, de akármikor tegyükfel mondok valami bókot, vagy valami ilyesmi szöveget, és jön azzal hogy aranyos vagy, és vagy: annyira aranyos vagy-ra fejlődött :D És ezt általában nem tudom hova tenni ötletek?? :D Lányok ha esetleg a ti nézőpontotokat is megismerhetném az sokat segítene :)

2015. márc. 12. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!