Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tüntethetném el ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tüntethetném el ezt a sátáni gyűlöletet. Rosszindulatot, dühöt, haragot a lányokkal szemben?

Figyelt kérdés
Főleg akkor érzem ezt,mikor más fiúkra rámásznak,engem meg leszarnak..de úgy alapból,ha már ránézek egyre,tudom milyen kis rusnya nyominak tart engem és hihetletlen,emberfeletti gyűlölet jön létre bennem,amin alig vagyok képes uralkodni.
2015. febr. 27. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Először a magad iránti gyűlöletet kezeld.
2015. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És annyira örülök,mikor szakítás történik,de amikor épp összejönnek,ugyanez a düh lángol bennem,szinte egyetlen célom,hogy elveszejtsem a szerelmes párokat és eltapossam őket.
2015. febr. 27. 20:32
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Menj el sportolni valamit. ott szétverheted a szépfiúk képét.
2015. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Te beteg vagy...Ezt csak bebeszéled magadnak
2015. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
46%
Nem tudom, de amikor ilyeneket olvasok, akkor mindig örülök, hogy nem vagyok lány.
2015. febr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Próbáld ki az ellenkezőjét. Hozz össze párokat, bíztasd őket. Lásd meg a szépséget abban, hogy boldogok körülötted az emberek. Nézz utána, hogy mit jelent az a szó hogy karma.

Ne legyél szélsőséges.

Tavaszi gyerek vagy?

2015. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ismerős érzés. Kezdj el harcművészetet/küzdősportot, nekem segíteni szokott
2015. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem okoz boldogságot,hogy mások összejönnek...soha nem hoznék össze párokat.

Tavaszi gyerek?Csillagászatilag igen,naptár szerint már nyári.

2015. febr. 27. 20:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Tombold ki magad! Teljesen megértelek
2015. febr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem a lányok hibája hogyha nem vagy jó pasi. De dolgozhatsz rajta. Edzés, művelődés, stílus stb.Egyébként nem az a baj veled, hogy nem vagy jó pasi, hanem hogy emberileg szar alak vagy, hiszen örülsz egy szakításnak és gyűlölöd aki boldog. Dögöljön meg a szomszéd tehene is, mi?
2015. febr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!