Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig szinte féltem tőle,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig szinte féltem tőle, most meg rá vagyok pusztulva teljesen. Ez mi3rt van?

Figyelt kérdés

Egy velem egy idős srácról van szó.....külsőre mindig nagyon tetszett, de eléggé "féltem" tőle, balhés srác, volt már rendőrségi ügye is, meg egy tipikus rosszfiú, tetkós, nagyszájú, forróvérű, kicsit az "utca gyereke". Ő mindig is közeledett felém, elég hevesen, de nem akartam tőle barátságnál többet, egészen mostanáig. Valahogy, még csak nem is részegen, de az ágyig jutottunk, és teljesen megváltozott a szememben. Olyan odaadó és romantikus volt velem, hogy teljesen más arcát mutatta meg. És ez az éjszaka óta sokat vagyunk együtt, és többször viselkedik így, ami jól esik.

De kicsit aggaszt, hogy ennyire megfordult a szememben, néha brutálisnak érzem ezt a változást, és nem tudok vele mit kezdeni, nem tudom, melyik az igazi arca...

Ti mit gondoltok? 17/lány


2015. febr. 27. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem értem mi a baj a mai lányokkal, miért a bűnözők jönnek be nekik... biztos a média..
2015. febr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az összes 17 éves lánynak elment az esze?! Kajak, a 17 éves lányoktól hetek óta csak hasonló kérdéseket olvasok...

Szerintem nincs olyan, hogy igazi arca, mind a kettő ő...Miért van? Pl. azért, mert nincs egy normális srác, aki megvédjen az ilyen elrettentő példáktól.

2015. febr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
0%
Jaj szegeny 2-es de sajnallak,Te vagy a normalis romantikus srac,csak nincs senkid:(.A noknek kell a ferfiassag).
2015. febr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3: Neked az jelenti a férfiasságot, hogy valaki az utca gyereke, nagy pofája és rendőrségi ügyei vannak? Hát gratulálok.

Tényleg nincs senkim. Eddig 4 barátnőm volt. Mind normálisak voltak és érdekes módon az ő szemléletükben nem a kérdező által leírt alak jelentette a férfit. Igen, inkább vagyok romantikus, mint egy tapló kö csög.

2015. febr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!