Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri valakivel kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri valakivel kapcsolatot kezdeni, akitől néha szinte félek?

Figyelt kérdés

Egy velem egy idős srácról van szó.....külsőre mindig nagyon tetszett, de tipikusan olyan, akitől tiltanak a szülők, balhés srác, volt már rendőrségi ügye is, meg egy tipikus rosszfiú, tetkós, nagyszájú, forróvérű, kicsit az "utca gyereke". És néha meg tud ijeszteni, mert ha iszik (nem gyakran, de akkor sokat), előjön belőle valami, amit nem tudnék másként jellemezni, csak úgy, hogy agresszió... Nagyon ocsmányul tud ilyenkor beszélni, ha felidegesítik, akkor robban, nem szeretem őt ilyenkor...Ő mindig is közeledett felém, elég hevesen, de nem akartam tőle barátságnál többet, egészen mostanáig. Valahogy, még csak nem is részegen, de az ágyig jutottunk, és teljesen megváltozott a szememben. Olyan odaadó és romantikus volt velem, hogy teljesen más arcát mutatta meg. És ez az éjszaka óta sokat vagyunk együtt, és többször viselkedik így, ami jól esik.

De kicsit aggaszt, hogy ennyire megfordult a szememben, néha brutálisnak érzem ezt a változást, és nem tudok vele mit kezdeni, nem tudom, melyik az igazi arca, hogy ha összejönnénk, hogy is viselkedne, meg minden, sok a negatív dolog, de ott vannak a pozitívak is, nemtudom...

Ti mit gondoltok? 17/lány


2015. febr. 28. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
már tegnap is írtam: nem értem, hogy miért tetszenek a lányoknak a bűnöző típusú emberek. Ha átvágott torokkal akarsz ébredni egy szép napon, akkor gyere csak össze vele
2015. febr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
pont tegnap vagy tegnapelőtt volt a hírekben hogy valaki elvágta a barátnője torkát csak azért mert féltékeny volt rá vagy nem rég volt hogy a volt felesége kisgyerkét kidobta az ablakon hát ezért kell jól megválogatni kivel kezd az ember
2015. febr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ensam skog ***** válasza:

"Valahogy, még csak nem is részegen, de az ágyig jutottunk, és teljesen megváltozott a szememben. Olyan odaadó és romantikus volt velem, hogy teljesen más arcát mutatta meg."


Az van, hogy ledumálta a bugyit rólad. Tudják ezek mit kell mondani csak, hogy megdughassanak. Tudom durván hangzik de az iylen csak arra hajt, hogy megfektessen. Nem fog változni. Bár ha az édes kis pofikájába nyomnék egy puskát úgy sírna mint egy kislány. Hang ember tizenéves.

2015. márc. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!