Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki már óvodás korában "jár"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már óvodás korában "jár" valakivel, annak könnyebb később kapcsolatot kialakítania?

Figyelt kérdés
Ezt ilyen lélektanilag kérdezem. Pl nálam valamiért van egy furcsa tartás a férfiak felé. Nem tudom miért, de már oviban is "Jaj nem akarom megfogni a Danika kezét" kerültem a fiúkat, nem tudtam velük beszélgetni. Aztán ált.suliban ez folytatódott (habár sok megalázás/kiközösítés miatt) és 21 éves létemre még mindig alig tudok fiúkkal beszélgetni, ismerkedni. Valahogy mindig zavarba jövök fiúk/férfiak társaságában. Pedig a férfiakhoz vonzódom, de mégis van bennem egy ilyen érzés.
2011. nov. 24. 19:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Pl volt olyan az oviban aki "járt" valakivel (sokaknak az oviban volt az első "csókjuk") és az ilyen ismerőseim mind normális életet élnek: van párjuk, fiú haverjaik, nem okoz nekik gondod ilyesmi.
2011. nov. 24. 19:45
 2/5 anonim ***** válasza:

Én oviban is, alsóban is "jártam" valakivel, aztán egyszer csak visszahúzódó lettem, és azóta sem sikerült feloldódnom, és normális kapcsolatot kialakítanom, szóval a kérdésre azt mondanám, hogy nem feltétlenül...

22/L

2011. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bárkit megkérdezünk ez az elmélet megbukik, és csak te vagy ilyen abnormális:D Bocs.
2011. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

akinek általánosba sikerül, inkább annak könnyebb de ez csak a fiúk esetében számít legtöbbször, a lányok közül a csúnyákat is felszedi vki előbb-utóbb, nekik nem kell nagyon tenni érte. Én egy lányhoz nem szóltam hozzá általánosba, mára lett normális a helyzet, hogy tudok velük dumálni:P És most próbálom meg teljesíteni életem legnagyobb kihívását, szerezni egy bnőt. Volt már pár kudarc, enyhébb sikerek, tpasztalatok, de higyjétek el a fiúknak 1000x nehezebb, és nem a legszebbekkel próbálkoztam azért. Most is gyúrok mint állat, picit kínlódás a gyúrás de muszáj, ha ez is növel akár 1%al az esélyeket akkor már megéri:P

Mondjuk ha visszahúzódó egy lány pl: egyik oszt társnőm elég félénk nem is volt még senkije, pedig gyönyörű teremtés, kár hogy már megszoktuk egymást, ha most láttam volna meg először megpróbálnám vele:s

F18

2011. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Nekem is volt az oviban amolyan 'járjunk, mert cuki vagy' szindrómám :D De inkább csak a fiú közelített felém, csók is volt. De nem éreztem semmit, voltam vagy 5 éves. Aztán 3.-ban jártam az osztálytársammal. utána semmi, mert nem voltam egy szép lány. Aztán 7.-ben más sulikból jártam 2 fiúval, de hát most 2 heten nem értünk semmit.:D

Most azóta senkim sem volt, mert valahol mindig én rontom el, de nem is nagyon érdekel, ha a ronda lányokra rátalál a szerelem rám is rám fog.:)

Most pl. tetszett egy fiú, de összejött a lehető legocsmányabb évfolyamtársammal, neki összejött, pedig aztán gondoljatok egy bányarémre.:D

2011. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!