Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül fogok meghalni mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül fogok meghalni mert mindig aki tetszik az nem értékel eléggé más nők sokkal jobbak nálam most akkor inkább ássam el magam?

Figyelt kérdés
Rettenetesen érzem magam a srác aki nyomult rám kikezdett egy másik ismerősömmel is fb-on de elmondása szerint csak viccelt és mert egyedül van unatkozik..de tudom hogy az a csaj sokkal jobb nálam de van pasija....most mit csináljak töröljem le mindkettőt?
2015. febr. 28. 15:13
 1/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Irt van egy srac ket kerdesdel a tied elo"tt kene neki valami Aki megvigasztalja.Lehet hogy lesz Belo"le valami.
2015. febr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ásás jó ötlet,de ha találsz valami értékeset akkor szólj!ELKEZDTED MÀR XD 16F.
2015. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor gyere egy gyógydugás neked is jól fog jönni és nekem is!
2015. febr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kössz de nem dugni akarok nekem pár kell aki szeret!b*sszatok meg.
2015. febr. 28. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor el kell, hogy keserítselek, mert mindenki egyedül hal meg. :/


Nem, de ne így fogd fel, rossz a hozzáállásod, ne csak a rosszat vedd észre, a szépet és jót is, mert biztos vagyok benne, hogy az is van.


N

2015. febr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ne problemazz Mar annyit azzal a sraccal madarat fogathatsz,Aki 2-3 kerdessel van a tied elo"tt.Legalabb lepj vele kapcsolatba.
2015. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ne problémázzak senki se vesz komolyan!aki meg igen az nem kell..szanalmas vagyok..:S

nem lépek kapcsolatba mert nekem csak egy bizonyos típus jön be...kész.

2015. febr. 28. 15:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg rinyálj tovább, az biztos bejön mjad valakinek.
2015. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!