Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szijjasztok! Nekem lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szijjasztok! Nekem lenne egy olyan kérdésem hogy van egy srác aki számomra nem közömbös és lehet hogy én se vagyok neki, nemtudom hogyan deríthetném ki hogy pontosan mit is érez irántam? Lécci aki tud segítsen!

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 09:47
 1/4 anonim válasza:

Hát...nem tudom hány éves lehetsz, de napjainkban divatos msn-en ismerkedni...ott dumálhattok nyugodtan, és ki tudod puhatolni...sőt, apróbb praktikákat is bevethetsz...pl: mennék szombaton vásárolni csak senki nem ér rá, és meg egyedül nem szeretek menni...na mindegy....hátha ráharap és felajánlja h elkísér, és akkor tudtok élőben is dumálgatni...és lehet h kialakul vmi.

remélem tudtam vmit segíteni!

pussz: szotyi

18/L

2009. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Elösször is tudd meg hogy van e barátője, vagy van e neki kialakulóban kapcsolata, mert ha ezeket nem veszed figyelembe akkor le is éghetsz a szemében.

Ha ezek rendben vannak akkor csak óvatosan próbálj közeledni.

Néha egy-két mosoly, legyél vele szemben fokozatosan egyre beszédesebb.A reakciójából biztosan kiderül hogy érdekled e.

16\f

2009. okt. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is ezz a problémám csak nekem kétes érzelmeket küldd a srác. hol azt mutatja hogy tetszem neki hol meg azt hogy nem is érdeklem. =(
2009. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nincs barátnője meg kialakulóban lévő kapcsolata sincs

Köszi a válaszokat

2009. okt. 31. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!