Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a csajok szerint jó pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csajok szerint jó pasi vagyok, akkor miért nem érdeklődnek irántam?

Figyelt kérdés
Csomószor szokták mondani, hogy milyen szép fiú vagyok, meg hogy milyen sok csajom lehet, stb. Meg sok csajt is megkérdeztem már, és mindegyik aztmondta, hogy jól nézek ki. Eddig összvissz 2 csaj nyomult rám, de egyik sem jött be annyira. Én igénylem, hogy a csajok szedjenek fel, mert nem vagyok nagydumás és ezért önerőből nem jönne össze szerintem. Nálam sokkal rosszabbaknak van állandó barátnője, meg szexpartnere...Mikor bejöttem valakinek, az soha nem mondta meg, hanem mástól tudtam meg, hogy bejövök ennek meg ennek...
2011. nov. 11. 16:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Hát pont ez a baj veled. A csinos pofikád mellé nem ártana némi férfias magabiztos fellépés. Szedd össze magad, és kezdj el csajozni mert ezek szerint hiába vagy jócsávó, ha mellette egy igazi puhap.öcs is vagy.
2011. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%

üdv a klubban :D Szerintem az lehet a gond, hogy mivel jopasi vagy, azt gondoljak a csajok, hogy barkit megkaphatsz, es mondvan ugysem tesznek semmit, hisz miert pont ők tetszenének neked. így rád várnak.

sajnos én sem tudom az ilyeneket hova tenni, de hát tudod a női agy...csak kombinálni tudnak :)

2011. nov. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
24%

csajok szerint jó pasi vagy?

mégis lesz*rnak?

akkor nem vagy jó pasi :) csak megsajnáltak

2011. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad magadnak, hogy mi a gond. Szép elmélet a szerepek felcserélődése, de azért ott még nem tartunk, hogy a lányok szedjék fel a fiúkat kivétel nélkül.
2011. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%

"Én igénylem, hogy a csajok szedjenek fel, mert nem vagyok nagydumás és ezért önerőből nem jönne össze szerintem."


Nehogy már a befőtt tegye el a nagymamát...

2011. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ahhoz, h a csajok felszedjenek, nem elég jól kinézni, kib@szottul qrva jól kell kinézni!
2011. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Szedtek már fel csajok, csak nem olyanok, akiket szerettem volna. Ők sem voltak rondák, de nem álmaim női voltak.
2011. nov. 11. 16:27
 8/22 anonim ***** válasza:

sok csaj azt válaszolta jól nézel ki.-marhára fárasztó kérdés lett volna az hogy "Akkor találkoznánk vmikor?" vagy ilyasmi. 2 csaj nyomult rád az nem tetszett.a nálad rosszabbaknak van kapcsolata-és azok a lányok bejönnének egyáltalán neked?

szerintem téged azok dicsérnek akik neked nem jönnek be.márpedig válogatós f@sznak kutyában a helye


apámat juttatod eszembe ő mindig arra panaszkodik hogy hány nő dicsérte meg újfent csaképpen illúzióromboló az a történetben hogy ilyen dícséretet kb 20évvel fiatalabb nőktől venne jó néven.

2011. nov. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hiába vagy jóképű. Egy ilyen nyámnyila fiú egy lánynak se fog kelleni.
2011. nov. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Amúgy jöttem már be jó csajoknak, csak nem mondták meg...Másoktók tudtam meg.
2011. nov. 11. 16:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!