Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érett nők! Egy fiatal srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett nők! Egy fiatal srác hogyan válhatna férfivá a szemetedben, hogy komolyan vedd a közeledését? Vagy mivel tudna levenni a lábadról?

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 15:51
 1/3 CptTomato ***** válasza:
Sem érett sem nő nem vagyok...de kevéske tapasztalatom azt mutatja hogy idősebb nők csak abban esetben LEHETNEK hajlandóak fiatalabb partnert "befogadni" ha már minden más lehetőséget kipipáltak és belebuktak. Akár szex akár más jellegű kapcsolatról van szó.
2015. febr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én szememben sehogy sem. Korban hozzám illő pasikkal randizok.

N 35

2015. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

37 éves pasi vagyok. SOHA nem volt fiatal csajom,csak 10-20 évvel idősebbek.


1.Magabiztosság,DE NEM POFÁTLANSÁG!

2.Némi pénz.(Ebéd,belépők,stb.)

3.KITARTÁS!

4.Ápoltság és normális ruha.(Feka kosaras meg deszkás jelmez nem menő náluk.)


10-ből 1 bejön.


A téma bibliája: [link]

2015. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!