Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki tud segiteni, esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud segiteni, esetleg tanacsot adni? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Na szoval a segitsegetekre lenne szuksegem. Az van hogy regen tetszettem egy fiunak( nem tudtam hogy ki o mivel a baratnom veletlen szolta el magat, es a nevet nem arulta el), viszont a srac nem mert hozzam kozeliteni, mivel szerinte ,,leegett volna'' elottem. Hat nem tudom alltalaban mindenkivel kedves vagyok, szoval ketlem h leegett volna. Inkabb tavolrol csodalt. Nehany napja megtudtam hogy ki ez a srac. Az igazsag az hogy nekem is bejon.


Probaljak meg esetleg en kezdemenyezni? Ha igen, hogyan menyjek oda hozza?



2015. febr. 28. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is apró dolgokkal jelezd neki,hogy tetszik neked pl.mosolyogj rá,lövellj rá kedves pillantásokat,stb.

Ha ez nem segít,nem veszi észre,vagy csak továbbra is fél,akkor menj oda hozzá,amikor látod,hogy egyedül van,és próbálj beszélgetni vele.

2015. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!