Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos kérdés! Aki tud segíten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos kérdés! Aki tud segíteni légyszi adjon tanácsot!?! Homlok kiszívás?!

Figyelt kérdés

Kicsit ciki, de még cikibb lenne, ha holnapra nem tudnék vele mit kezdeni.. Szóval barátommal voltam, és akart a homlokomra adni egy hosszú puszit, csak közbe megszívta.

Na és igen, most ott van kb. egy centis feltűnő lila csík. Mit tehetnék? Tippek? köszi. Ja és igen... homlokomon..Garbó, sál kilőve... :S


2009. nov. 4. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
korrektor púder
2009. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
fésüld oda a fufrud, ha nincs próbáld valahogy a hajaddal eltakarni, ha ez sem megy tapaszd le raktapasszal .
2009. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
84%
mond azt hogy lefejeltél vmit
2009. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj másnap meztelenül. Senki nem fogja a csíkot nézni a fejeden xD
2009. nov. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én is ezen a lefejeltem az asztalsarkán gondolkodom, mert illik rám ez a szerencsétlenkedés. :D

köszi a válaszokat. Talán azért húzok nadrágot:S Szómiszó hideg van reggel.. :D

2009. nov. 4. 19:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy értelmes, humoros lány aki értékeli, ha egy zűrös helyzetben fel akarják vidítani. Köszönöm :) (4. voltam)
2009. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezen most mért kéne fennakadni? :D

Jó poén ... és még el is gondolkodtatott.. :D :D

2009. nov. 4. 19:15
 8/9 A kérdező kommentje:
Szívesen fogadok még hatásos választ, ami segít csökkenteni az egy hét lila foltomon.. :S
2009. nov. 4. 19:33
 9/9 anonim ***** válasza:
símaszk? :D
2009. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!