Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a felháborodásom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodásom? Ezekután úgy érzem, nem akarok vele beszélni és nem tudok benne bízni.

Figyelt kérdés

Nos, van egy fiú ismerősöm, akivel gyakorin ismerkedtünk meg kb 2.5 hónapja, találkoztunk kétszer, állítása szerint bejövök neki, én vagyok az egyedüli kiszemelt.


Néha, ha kitesz valamit, nézem a lájkolgatókat, és nem túlzok, 95%-ban lányok a lájkolók! Profilképére 23 lájkból 20-21-en lányok lájkolták, ismerősei nagy része is lány!


MOst nézgettem a nemrég felvett ismerősöket is, na egészen véletlen ott is kb csak lányok voltak, 1-2-re rákérdeztem, hogy honnan ismeri, egyiket gyakoriról, másikat valami chates oldalról, harmadikat is valahogy netről...és így tovább. na mármost, komolyan hülyének néz??? Bezzeg, mikor engem egyszer hívott egy fiú ismerősöm egy programra, teljesen fel volt háborodva...


Nem tudom, én nem tudok benne így bízni, hogy naponta ismerkedik új lányokkal és taszít az egész, már nincs is kedvem a fiúhoz. Azt mondom, "oké", ha 1-1x ismerkedik lányokkal, de TÖMEGESEN, ismerőseinek majdnem 100%-a lány!


Szóval most azt gondoltam, hogy inkább megszüntetem vele a kapcsolatot, mert szerintem gáz, legalábbis engem feszélyes, én(!) nem érzem magam így jól, hogy kb topmodell ismerősei vannak, én meg átlagos vagyok. Egy vagyok a sok közül akkor is, ha azt mondja, hogy egyedül vagyok neki... na persze. EGyszerűen nem tudok benne bízni, mrt a viselkedése nem túl bizalomgerjesztő, és nem utolsó sorban, ott van a npi megérzés.. ő is csak egy pasi, aki szeret keríteni. Ennyi.


Szóval lemondom a talikat és megmondom neki, hogy részemről vége, nem szeretném folytatni. Már amúgy is régebb óta éreztem vele valami nyomasztó érzést, csak nem tudtam, mitől.


Jogos? Titeket nem zavarna ez a sok ismerős, akikkel nap mint nap különböző pl vhats oldalakon ismer meg?


2015. febr. 28. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Egyetértek Veled teljesen, hagyd őt a fenébe. Vannak nála normálisabb pasik is. Ha gondolod, írj. :) 24/F, Bp
2015. febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen a 6. érzés az nem csal ;) :D

hagyd az ilyet

2015. febr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hagyom is.
2015. febr. 28. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Menekülj! Gyanús ürge + még kettős mércét is alkalmaz. Igazi főnyeremény...
2015. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!