Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vetnek gonosz pillantáso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vetnek gonosz pillantásokat ránk az emberek ha a nyílt utcán csókolózzunk (L-L)?

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 20:49
 1/9 The Guard ***** válasza:
nincs ezzel semmi gond ha még jól is néztek ki ;)
2015. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem láttak még olyat.:)
2015. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert nem elfogadott. Engem személy szerint nem zavar. Múltkor két tök átlagos csaj megcsókolta egymást a villamoson, aranyosak voltak. 30/n
2015. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
A heteo nők azért,mert titokban ők is akarnak más nőkkel nyelvezni,a férfiak meg azért dühösek,mert nem velük csókolóztok XD
2015. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert ma Magyarországon nem elfogadott az, hogy valaki meleg.

Ne érts félre, nekem tökmindegy, de láttam már srácot utcán viperával megindulni leszbik felé, pusztán azért, mert smároltak. És azok sem voltak csúnya lányok.

Én azért vigyáznék a helyetekben valamennyire.

23L

2015. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Senki nem kíváncsi a csicsegős csókjaitokra, cupppppp-cupppppp. S nem azért, mert ugyanazon nemhez tartoztok, hanem mert általában nem illik nyelves csókba, pettingbe bonyolódni az utcán. Egyikőtök szülei sem mesélt nektek az alapvető illemszabályokról semmit? Mint ahogy nem nyúlunk a szánkba az utca közepén, mondjuk a fogainkat piszkálni, úgy nem nyúlunk bele más szájába sem nyilvánosan, még a nyelvünkkel sem. Kis prolik.
2015. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sima ajak csókba nem tudom mi a rossz te ökör, nyilván nem mászunk egymás szájába a proli meg te vagy.
2015. febr. 28. 21:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna! Nagyon nem!! /F.
2015. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi bajom a leszbikusokkal, a melegekkel sem. Azzal már igen, ha az utcán csókolóznak, legyen szó meleg vagy hetero párról. Otthon kell intézni az ilyent. Utcán kézen fogva lehet járni, esetleg egy padra leülve pár szájra puszit adni, de mindenki tartogassa otthonra az intimebb pillanatait :)
2015. febr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!