Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oly sok embernek megadatott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oly sok embernek megadatott, hogy tudjon növeszteni szakállat, de a legtöbben mégsem élnek e csodás lehetőséggel. Miért nem? (Pedig biztos vagyok benne, hogy sok nőnek tetszene. )

Figyelt kérdés

Szerintem a szakáll, és hosszú haj a "nyerő". Sok embernél látom, hogy sűrű a borostájuk, de mégis leborotválják.


Én is férfi/fiú vagyok, de nekem alig van valami gyenge arcszőrzetem, így sajnos nálam kimarad ez a "lehetőség".


2015. febr. 28. 21:10
 1/7 opened paradise ***** válasza:
Én nekem állandóan van,mivel jól áll állítólag és mert amúgy nem engednek be egy lottózóba.
2015. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lázár Ervin v2.0
2015. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Georgyius

Hogy jön ide Lázár Ervin?

2015. febr. 28. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Nekem szakállam van, bár most csak körszakáll, mert a teljes szakáll nagyon ápolatlan hatást kelt, meg sokkal többet kell gondozni. De ez viszont jó sűrű, dús és erős, most már lassan 1,5cm... és szeretem!

Viszont azt kell mondjam, hogy a nők nagy részének nem tetszik, ahogy a dús testszőrzet sem, márpedig azzal is meg lettem áldva.

Még szerencse, hogy nem érdekel, kinek tetszem.


Volt amúgy teljes szakállam is!

Annyiban jó, hogy ilyenkor pl boltban, stb, tisztelettudóbban bánnak az emberrel. Bár annyira nem értem, hogy miért.


24/F

2015. febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A borosta még jól el egy férfinak meg a kör szakáll ..De hogy az egész szakáll női szemmel olyan hajléktalan külsőt add ami vissza taszító a hosszú haj meg rocker csajoknak tetszik másoknak meg nem ..
2015. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Másik ilyen hasonló kérdésnél a válaszoló nők 90%-a szerint undorító és csövesnek ható a szakáll :D
2015. aug. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

18:53


Folk metálos vagyok.

2015. aug. 21. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!