Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek az igaz szerelemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek az igaz szerelemben?

Figyelt kérdés
Tehát ,hogy valaha is megtaláljátok a tökéletest ? Mert én kezdek elbizonytalanodni így 18 évesen és kicsit "félek" attól ,hogy nem fogom megtalálni az igazit
2015. febr. 28. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne, olyan nincs.
2015. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én hiszek benne.


23/F

2015. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Ne add fel. Ha nem hiszel valamiben, akkor tök feleslegesen élsz... :-)


Én már megtaláltam (meg el is vesztettem), de tudod ez sohasem azt jelenti, hogy a másik, akiben megleled, az pont benned fogja meglelni az ő szerelmét.


Az emberek sok ok miatt nem hisznek a szerelemben... ...egyikük azért, mert 1x átb*sz.ták a fejét... ...másikuk meg azért nem hisz benne, mert a dug*áshoz nem kell érzelgősködni, csak csapatni a hülye dumát... :-)


Én pl hiszek a szerelemben, annak ellenére, hogy tudatában vagyok annak, hogy az emberek alkalmatlanok rá... :-)

2015. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én hiszek benne:)
2015. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez nem hit kérdése, ugyanis létezik. Tapasztalatból mondom!

A világ legszebb dolga, ha kölcsönös. 18 évesen még fiatal vagy. Ne félj, élj! Jön majd!

2015. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Önámìtás.
2015. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne :)
2015. febr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
3. én is így vagyok vele .. lehetett volna már pár kapcsolatom de valahogy sosem ment a dolog pár hónaposak voltak de mindig valahogy kihúztam magam alóla a lány többet is szeretett volna tőlem meg minden sőt ők kerestek engem de valahogy nekem ők nem kellettek és nem olyan rég mikor meg nekem kellett egy lány nagyon mondhatni első látásra szerelem volt nálam ő meg engem utasított vissza mert nem akart kapcsolatot habár azt így most már meg is értem miért!
2015. febr. 28. 22:52
 9/12 anonim ***** válasza:
5 év balhé, dráma, sírás, megalázkodás, lelki/fizikai bántalmazás, megcsalás után elvesztettem a hitem. Éljen az első szerelem! Már lassan az élet értelmét se nagyon érzem, nemhogy igaz szerelem meg ilyen érzelmes izék. Felejtsd el. Csak a mesében...
2015. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Noydra ***** válasza:
9: Talán nem kellett volna ezt 5 évig elviselni és most nem lennél roncs.
2015. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!