Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek az igaz szerelemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek az igaz szerelemben?

Figyelt kérdés
Tehát ,hogy valaha is megtaláljátok a tökéletest ? Mert én kezdek elbizonytalanodni így 18 évesen és kicsit "félek" attól ,hogy nem fogom megtalálni az igazit
2015. febr. 28. 21:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne. Úgy 2 évvel ezelőtt felhagytam azzal, hogy üldözzem a lányokat, mert nem kellettem semelyiküknek, nem vettek komolyan, és csak egojuk növelésért "tartottak". Pedig tényleg nem vagyok egy csúnya srác, csak már félek az elutasítástól, és elfogyott az önbizalmam. Emiatt nehezebb. Viszont hiszek benne, ha jobb emberré változom, ha többet teszek másokért, az égiek "jelezni" fogják nekem, hogy ki az a lány, akiért megérné megpróbálni újra, és talán egy életre megtalálnám azt a lányt, akit szerethetek. Szóval igen, hiszek benne, nagyon is. :)
2015. márc. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azon röhögök, hogy mennyi ember van, aki biztosan megmond valamit oolyan kérdésre, ami úgy kezdődik: "HISZTEK-E..."

Nem véletlen, hogy a szerelem témája a hittel van összefüggésben, nem pedig a tényszerűséggel.

Ja igen, azt akartam kihozni ebből, hogy nem, nem létezik. 10 különböző emberbe bele tudsz szeretni, ha eleget hazudsz magadnak.

2015. márc. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!