Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok tényleg versengenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok tényleg versengenek egymással azon hogy ki fiújának nagyobb a pénisze? Ez egy létező jelenség? Őszinte válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Aha és még fotót is hordanak maguknál, és a menőb csajok még le is vágják a pasinak hogy dicsekedhessenek vele:XDDD
2015. febr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez vagy hatalmas ostobaság, vagy csak a pláza libáknál fordul elő. Utóbbiakkal sosem társalgok, arról nem tudok véleményt mondani.
2015. febr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze.
2015. febr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 B.G 88 ***** válasza:
100%
utána meg azon versengenek,hogy kinek nagyobb a természetes terpesztése :D
2015. febr. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért lenne ostobaság? Ugye azon is megy a verseny hogy ki fiújának van jobb munkája, több pénze, stb. Miért pont azon ne menne hogy kinek nagyobb a farka?
2015. febr. 28. 23:51
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én vagyok fura környezetben, de nálunk ez abszolút nem fordul elő. Nincs olyan, hogy ki keres többet, ki nőjének van nagyobb melle, kinek van kékebb szeme, zöldebb gyepje.
2015. febr. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A fiúk anyagi helyzetével tényleg megy a vagánykodás ezt le ne tagadjátok már..akkor miért van tele a facebook drága autókban ülő csajokkal? A drága autó pedig legtöbbször a fiújuké...
2015. febr. 28. 23:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én vőlegényem sokkal kevesebbet keres nálam, hétvégente dolgozik, mert egyetemre jár. A családjának van pénze, de nem kér tőlük sose. Szóval ez sem általános igazság kérdező.
2015. márc. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, de miután elvégzi a sulit, te is arra számítasz hogy majd keres egy csomót és elvisz utazni, PÁRIZS PÁRIZS, meg ilyenek. Ugye?
2015. márc. 1. 00:05
 10/12 anonim ***** válasza:

Én soha nem versengek a bnőimmel !

Azt se tudom, h az én pasim mennyit keres, nem h az ővék. Nem is érdekel !


A pénisz dolog, hát volt, h mikor egy nagyon picivel találkoztam, akkor elmestem a csajoknak, h szerintük az még normális-e. De a mostani barátomról csak annyit meséltem nekik, h szép pénisze van és nagyon jó vele a szex.


27 L

2015. márc. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!