Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben változnál meg, és miben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben változnál meg, és miben nem a jelenlegi magadhoz képes egy férfi/nő kedvéért?

Figyelt kérdés

Esetleg semmiben ?

írjatok amit eszetekbe jut, mi amin semmiképp se változtatnátok senki kedvéért.


2015. márc. 1. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmiben. Vagy így vagyok jó vagy sehogy.
2015. márc. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmiben, ahogy én se várnám el senkitől, hogy változzon meg értem.
2015. márc. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ember folyton változik, ha akar, ha nem. Én személy szerint tudom, hogy ha lenne valakim, teljesen felborulnának a mostani prioritásaim, sokkal könnyebben mozdulnék ki, meg ilyesmik.


23/F

2015. márc. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lennék ennyire bunkó, és érzéketlen, de csak visszavennék belőle.
2015. márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Változni más kedvéért nem lehet és nem is érdemes. Ha már változni, akkor már csakis magam miatt tenném. Ha párkapcsolatban vagyok, akkor viszont akaratlanul is változok valamilyen szinten, ahogy a párom is, egymáshoz alkalmazkodunk, kicsit igyekszünk a másiknak folyamatosan tetszeni, satöbbi. Ez hosszú távon tud szokássá is válni, ami végül egy változást is előidézhet.


Speciel én legutóbbi kapcsolatomból a külsőmmel történő kicsit több törődést hoztam magammal a szakítás után. Jobban odafigyelek az öltözködésre, hajviseletre, ilyesmire. Mert az exem nagyon felszínes volt, és fogalmam sincs, miért, de én meg akartam felelni neki. Ennek eredménye, hogy most már kicsit "nőcisebben" nézek ki az eredeti "punkosabb" megjelenés helyett.


De a jellemen nehezebb változtatni, mint egy kis odafigyelésen. Tudatosan szerintem nem is igazán lehet.

2015. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 opened paradise ***** válasza:

Kelljek így,ahogy vagyok,nem akarnék változni.

Volt már akinél megtettem és nem kellett volna.

2015. márc. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha olyan változást igényel, amit én is szeretnék, akkor megpróbálnám.

A párom például az egyik első randinkon azt mondta, hogy ő nem szeretne kislányokkal szórakozni, egy határozott, felnőtt nőt szeretne, aki pontosan tudja, hogy mit akar és tesz azért, hogy ezt el is érje. Persze azt hitte, hogy én ilyen vagyok - viszont akkor ez számomra csak egy álom volt. De nagyon szerettem volna vele lenni, ezért tettem érte. Sokat változtam, de jó irányba.

Azóta persze másban is változtam, például nőiesen öltözködöm. De ez nem olyan nagy dolog, csak külsőség.

2015. márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!