Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként vagy Férfiként könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként vagy Férfiként könnyebb, egyszerűbb az élet?

Figyelt kérdés

Nőként: +1

Férfiként: -5000.


az én szavazatom.



2015. márc. 1. 12:57
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
38%
Gondolom puncival előnyösebb az élet, de nem cserélnék, nekem jó így ahogy van, a nők túl sok hülyeségen agyalnak, az nem kellene.
2015. márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
58%
Nőknek sokkal könnyebb. Ezt a közvetlen környezetem nőin látom. Én pasi vagyok. Elég csak kiválasztaniuk a sok udvarló közül, hogy kivel lesznek. Csomó mindent állnak nekik, és cserébe elég csak jól dugniuk, és nem bhaszogatni a pasit. Könnyebb nekik. Mindig zajlik körülöttük az élet. Egy átlagos lánynak is van minimum 2-3 udvarlója, míg egy átlagos pasinál ez 0.
2015. márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
77%
Én is úgy látom hogy nőként könnyebb bizonyos dolgokat elérni. Ugyanakkor férfiként jobban megbecsülnek akár egy munkahelyen
2015. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
57%
Én úgy gondolom, hogy nekem férfiként könnyebb.
2015. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
75%

#2

Milyen szerencse, hogy az élet csak a pasizásból áll, mi?

2015. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 VaLaKiki9999 ***** válasza:
48%

nőnek nehezebb lenni

-menstruáció ( milyen szar lehet hónaponta átlagba 5 napot azzal tölteni hogy megvan és meléje fáj is a hasa :(

-hormonok (szerintem egy nönek sem könnyü hogy össze zavarja öket és nem ök tehetnek arrol hogy nem tudják miért sírnak)

- milyen szar is a terhesség ( kinyult bör, dagat bokák, hányinger, plusz kilo itt ottt, libido felhagyása)

- mennyivel több felelösség van a nő vállán ha terhes


fiuknak mi bajuk?

-néha fel áll a kuki és takargatni kell


ez a véleményem :)

2015. márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
39%
Hiába van "egyenjogúság", a nők még mindig kevesebb fizetést kapnak ugyanazért a munkáért, le kell nyelnie, hogy a kollégái, főnöke kikezd vele, különben repül, nem ismerik el a munkásságát, kételkednek a tehetségében, ha mégis sikerül magasabb pozícióba lépnie, a pasik azt gondolják, d*g@'ssal jutott el oda. Munka mellett vezeti a háztartást, gyereket nevel, egy nőnek soha nem jár le a munkaideje.
2015. márc. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
20%
Nincs ilyen,hogy most nőknek könnyebb az élete,férfiaknak nehezebb vagy fordítva.
2015. márc. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
65%

#5: igazad van, csak egy oldalt írtam le. Szóval, álláskeresésnél is rakás állás mostanság nőknek van meghirdetve kb: PR, asszisztencia, titkárnő, stb. Ha csinos egy nő egy interjún, van kisugárzása, egyértelmű, hogy őt választják ki, nem a férfi jelöltet. Ugyanis melyik cégnek nem jönne jól egy élő meseszép marketingtábla? Reklámnak is elmegy.

Plusz, a nők nem végeznek olyan felelősségteljes munkát, mint a férfiak. Láttál már női agysebészt/idegsebészt/karosszérialakatost/repülőgép pilótát (na jó, ebből van pár)? Nem sokat. A felelősség nagy része a férfiakon van munkában is.

Értelemszerűen, ha egy nő összeesik az utcán, egyből rohannak hozzá tömegesen. Egy férfi összeesik, nem fog odamenni senki, max 1-2 ember, mert azt hiszik, alkoholista.

2015. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
7%

A legkönnyebb a fiatal,szép és okosab nőknek, mert válogathatnak a pasikból és 1-2 mosollyal bármit,bárhol elérnek.


Az a jóképű férfiak,aátlagos csajok,csúnya csajok,átlagos férfiak,csúnya férfiak.

2015. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!