Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés csinos szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés csinos szép, okos, kedves, gyengéd, aranyos lánynak lenni?

Figyelt kérdés

Le tudná valaki írni ?

22/F :D


2015. márc. 1. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

Milyen érzés csinos szép, okos, kedves, gyengéd, aranyos lány?

En csak ilyenekkel talalkoztam:penzehes,magara keveset ado,onzo,tudathasadsasos,kur/va,durva csajokkal.

2015. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egész jó.
2015. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pedig kell lennie ilyennek.
2015. márc. 1. 13:15
 4/12 anonim ***** válasza:
Szép és gyengéd lányok léteznek,de kétlem,hogy lehetnek még okosak és kedvesek is...nagyon ritka.A gyengéd helyett kicserélném durvára.A kedvesek és gyengédek leginkább csunyák.
2015. márc. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szar, mert a társadalom érdektelennek tartja őket, ezért evolválódnak tovább idegesítő, hisztis, nagypofájú pi€sákká, hogy felfigyeljenek rájuk és meg is ragadnak ezen a szinten.
2015. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Olyan kellemesen meleg, mint amikor bepisilsz.:)
2015. márc. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mások szerint ilyen vagyok, én pedig szeretném magamat ilyennek látni, de tudod mit érzek? Hogy a legtöbb fiú nem értékeli. Nekik nem az aranyos lányok kellenek, hanem a kihívóak. Tudom, vannak kivételek, de sajnos én többnyire csak a többivel találkoztam :(
2015. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csinosnak lenni? Haha hidd el neha nagyon rossz..., okosnak lenni jo mert igy kesobb normalis munkahelyem lesz es eltudom tartani magam,kedvesnek lenni hat..akik megerdemlik de akik nem azokkal szoba sem allok,aranyosnak lenni is zavaro neha:D de en elegge perverz vagyok egyedi
2015. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2015. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az jó érzés, ha mások ilyennek tartanak :-) de sajnos nem vagyok az. Főleg a kedves meg az aranyos nem igaz rám.
2015. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!