Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy használat után lekopott a...

Egy használat után lekopott a márkajelzés a nike pro rövidnadrágomról, visszavigyem, vagy ha kicserélik az is hasonlóan fogja végezni?

Figyelt kérdés

[link]


Így néz ki. Maga a nadrág nagyon kényelmes, és az anyaga is nagyon jó, főként ezért vettem meg, és 7500 Ft volt, amiért azért nem ilyen minőséget várnék... Persze ettől még ugyanúgy lehet használni, csak rondán néz ki. Valaki tapasztalt már ilyet? Az a baj, hogy sima feketéből csak xs-es volt, nekem pedig L-es kell, az utolsó darabot hoztam el, szóval ugyanolyanra kicserélni sem tudom.. Mit tegyek? 6 hónap garancia van rá.



2014. jún. 24. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:

És az XS-est húztad föl L-es testre?

Mert nem úgy tűnik, mint ami lekopott, hanem mint ami szétszakadt.

Vagy hogy mostad? A színén vagy a fonákján?


Ha egy ennyiért vett gatya nem az én hibámból tökremenne, fix, hogy vissza vinném. Már ha vennék ilyet.

2014. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A boltban feketebol csak xs-es meret volt, ezek mellett pedig egyetlen egy L-es, ezt vettem meg. Szoval L-es mererem van.( Az elado pedig a legkisebbet ajanlotta de ez most mindegy, nem latta a combjaim:D)

Mosaskor semmi baja nem volt, kezzel mostam. Csak miutan felvettem es futottam benne, lattom hogy szetszakadozott (ez a kifejezes valoban pontosabb) a minta.

2014. jún. 24. 15:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyébként ne zavarjon, hogy milyen méret maradt a boltban.

Legfeljebb megrendelik neked, ha úgy ítélik, hogy ez a hiba feljogosít a cserére.

2014. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
Nincs lekopva, csak szét van esve a nyomott minta, amiatt hogy kicsi rád a gatya. Ez így lesz akkor is ha kicserélik újra. Érdemesebb lett volna szólni hogy rendeljenek neked L méretben...
2014. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked valamilyen szövegértelmezési gondjaid lehetnek. Kétszer is leírtam, hogy L-es méretű a nadrág.
2014. jún. 24. 17:49
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként kb 56-57 cm a combom, szerintem nem olyan vészesen nagy
2014. jún. 24. 17:54
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem kopott az le, ott virít hófehéren... de berepedezett, mert nem jó a méret. Ne reklamálni menj vissza, hanem gratulálni, amiért az egy számmal kisebb gatyád nem a fenekeden, meg nem a varrás mentén szakadt szanaszét, hanem csak a márkajelzés adta meg magát...
2014. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

[link]

Tényleg annyira nagyok lennének a combjaim és a fenekem, hogy kicsi a legnagyobb méret?:o:(( Akkor nem is fogják kicserélni?

2014. jún. 24. 20:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Dehogy kicsi, még csak nem is feszül rajtad. Az L-esnek bírnia kéne a honlapjuk szerint 112-es csípőig, ami neked aligha van.

[link] IE nyitja meg rendesen

2014. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom, a csipom 95 korul van:) Szoval akkor van esely ra hogy kicserelik?
2014. jún. 24. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!