Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem a rendeltetésüknek megfele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a rendeltetésüknek megfelelően használom a nőket?

Figyelt kérdés
Tudom egy féreg vagyok de nem tehetek róla. Ha nem szexelünk 1-2 hétig akkor nincs semmi gond. Többre tartom azt ha a cabrioval végigmegyünk a városon és megnéznek minket, vagy a diszkóban, tudják, hogy velem van. Csak a státusz miatt kellenek, nem szeretem egyiket se. Ez beteges, de miért alakult ki nálam?
2011. ápr. 21. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled én ugyan ezt csinálom a férfiakkal. 31/N
2011. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Még éretlen vagy érzelmileg, egyelőre státuszszimbólumként kezeled őket, de majd helyrejössz, elkezdesz társra vágyni és meglátod a társat a nőkben.


Remélem.

2011. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Anyukáddal milyen viszonyod van vagy volt?

Te lenézed a nőket, csak játék szerek, vagy eszközök bizonyos dolgaidhoz.

Én tutti ahhoz kötném, hogy otthon gyerekkorodban úgy neveltek, vagy olyat láttál, amiből ezt tanultad hogy a nő csak egy tárgy. Hiába akarsz rajta változtatni, tudat alatt mindig ott lesz.

Viszont ez már haladás, hogy bemered vallani, vagyis te magad belátod hogy ez nagyon nem jó dolog.

2011. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az első lépés, hogy felismerted a problémát. A lányok nagy része is csak arra hajt, hogy azt lássák, hogy milyen menő pasijuk van. De ha ez téged zavar, az már jó. Majd találsz valakit, aki megváltoztatja akaratlanul a nézeteidet. Valóban szemét dolog, főleg hogy "használni" akarod a nőket, de lesz majd, akire nem így nézel. Ha nem, hát akkor max agglegény maradsz.
2011. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem itt nem is a nőkön van a hangsúly,a felületes dolgokban hiszel,a látszat dolgokban,azért van az h már a a szex,az érzelem egyáltalán nem kap hangsúlyt.ne fogallkozz mindig a külcsínnyel és a látszat dolgokkal hanem nézz kicsit magadba és h mi hiányzik ezeken kívül amid most van.
2011. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert egyszerűen ilyen vagy. Pontosan ahogy mondod: egy féreg. Bocs, de nem tudok mást mondani, én kifejezetten kerülöm az ilyeneket, mint amilyen te is vagy. Számomra szóba se jöhetne egy ilyen pasi, mint te. De az igazsághoz még az is hozzátartozik, hogy nem minden nőt lehet így bekebelezni. Nem mindenki vevő a pénzre meg a cabriora...csak a hasonló beállítottságú műp.csák. De ha neked ilyenek jók, akkor egészségedre. :)
2011. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

Én is egy féreg vagyok sajnos. Én is csak kihasználom a férfiakat. De hát utálom őket olyan szemetek megérdemlik! Meglovagolom őket elvitetem magam ide oda amoda aztán mikor már meg kérik a kezem dobom őket! Hülye leszek házasodni!

/Egy csaj/

2011. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
(Javaslom a kedves kérdezőnek, hogy a kedves előzőt keresse fel, remekül ki fogtok jönni!)
2011. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
(Már csak azon lesz verseny, ki használja ki jobban a másikat :))
2011. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megnézzenek... XD ezen behaltam... mint egy 12 éves kislány. Még jó, hogy nem mondod, hogy bibibííí.
2011. ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!