Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti felkeresnétek az exeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felkeresnétek az exeteket pár év után?

Figyelt kérdés
nem azért mert szeretnék tőle bármit de attól érdekelne hogy mi van vele merre sodorta az élet

2015. márc. 1. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én marhára nem vagyok rájuk kíváncsi, több év után sem. Mégis minek kéne őket zargatni? Főleg, ha ők hagytak el. Ha meg Te dobtad ki, akkor meg pláne minek érdekelne, hogy mi van velük?...
2015. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:
100%
Nem. Nem vagyok ennek a híve. Nem beszélek semelyikkel sem.
2015. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MolotovPunk ***** válasza:

Biztos nem.

Nem szokásom az ilyesmi.Ha hiányzom valakinek keresni fog.

2015. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Én se keresem. Felesleges.
2015. márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem keresném. Ha érdekel, akkor megnézem Facebookon. De általában nem érdekelnek.
2015. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sok jó nem szokott kisülni az ilyen felkeresésekéből...

mindig sírás lesz a vége, legalábbis a tapasztalatok ezt mutatják.

2015. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pár fura álmom követően gondolkoztam el rajta, de mindig rájöttem, hogy felesleges, meg van a maga élete biztos és már amúgy is régen volt. Szal nem, mert semmi értelmét nem látom, nem a múltban kell élni, hanem a jelenben.


N

2015. márc. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!