Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy viszonylag zárkózottabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy viszonylag zárkózottabb férfihoz hogyan lehet közel kerülni?

Figyelt kérdés

Kicsit visszahúzódóbbnak tűnik, a magánéletéről sem szeret beszélni. De amúgy nagyon intelligens, humoros, csak távolságtartó. Alig tudok róla konkrét infókat. Ezen hogyan lehet változtati, hogy ne tűnjön tolakodásnak a közeledés? Hogyan lehet mélyebb barátságot, esetleg szerelmi kapcsolatot kialakítani?


Furán fogalmaztam meg a kérdést, mert sajnos sietve írtam, remélem, azért értitek.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2015. márc. 2. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
rámenősséggel. Két teszetoszából nem lesz jó kombó.
2015. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Linó03 ***** válasza:
100%

Nekem a volt barátom hasonló volt. Ha kérdeztem, mert érdekelt, mi volt az életében korábban, mesélt, de konkrét dolgokra nekem mindig úgy kellett rákérdeznem, és volt olyan is, amit említett, mintha mesélne róla, mégse mondott semmit vele, mert nem akarta elmondani. Ugyanakkor azt nem mondta, hogy nem szeretne róla beszélni, pedig én mondtam, hogy csak arról beszéljen, amiről szeretne.

Mindenesetre az, hogy kérdezgettem erről-arról, mondván, hogy ez engem nagyon érdekel, elkezdtünk hosszú órákat beszélgetni.

Nehéz múltja volt, sokkal inkább a jelenben élt, és a jelen az aktuális dolgain keresztül lehetett hozzá közelebb kerülni.

Van olyan dolog, amit még az előtt kérdeztem, hogy összejöttünk volna, azt mondta, egyszer elmeséli. A kapcsolat alatt is néha megkérdeztem, mert izgatta a fantáziámat, nem mondta el, és azóta sem tudom.

Én úgy szerettem őt, ahogy volt. Számomra ez a titkolózásnak is nevezhető valami inkább romantikus vonatkozású rejtelmesség volt. :)

A közeljutáshoz szerintem semmi extra. Nálam az őszintén kíváncsi vagyok, ezért kérdezek dolog teljesen működött, nem is gondolkoztam ilyesmin, hogy zárkózott, akkor most mit, hogyan. :)

2015. márc. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Linó03 ***** válasza:
Bocsi, néha megálltam mondat közben gondolkozni, azért ilyen rossz a nyelvtan.
2015. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!