Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteg lennek vagy ez normalis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg lennek vagy ez normalis?

Figyelt kérdés

Novemberben hagyott el az exem, azota nem lattam. Aztan volt egy motor balesete de szerencsere nagy baja nem lett. De attol a naptol megvaltozott az eletem. Elindultam egy lejton, egyik pasi a masik utan. Folyamatos felelem erzet mintha figyelne valakit illetve egy nyugodt ejszakam nem volt azota. Alvasparalizisben szenvedek nap mint nap. Illetve minden masnap azt almodom hogy kiesik a fogam es nagyon faj. Legrosszabb hogy voltak mar nagyon durva halucinacioim, amiken meg most is gondolkozok h megtortent e. Illetve volt egy eleg durva nikotin mergezesem, belekerultem egy roma bandaba es folytathatnam, ketszer majdnem kirugtak a sulibol... De az a folytonos felelem erzet es halucinaciok... Nagyon parazok multkor fekudtem az agyon, felkeltem es ereztem h felemelkedek a plafonig, vagy leesek az agyrol kozbe pedig rajta maradtam..es azok a fogak..mindennapos jelensegek. Minden attol a bizonyos baleseti napon kezdodott mikor az exem ravett egy ferfit h kovesse es miatta borult fel, korhazba kerult.. Nem tudO

Pontosan mi tortent, baratom ra egy hetre kiiratkozott eladta gyorsan a motorjat es azota sem lattam. O volt eletem masodik pasija akit tiszta szivembol szerettem. Elment...es minden megvaltozott, de nem is szolt hogy lelep


2015. márc. 2. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Használj füvet.
2015. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát ez nagyon furcsa :O

menj pszichológushoz, mindenféleképp, ha még nem voltál

2015. márc. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ártana, ha egy pszichológus megnézne, és ezt minden rosszindulat nélkül mondom
2015. márc. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Beteg vagy! Ez nem normális.

Ne cigizz, ne narkózz, ne piálj, ne szedj be semmit.

Ha ezek nélkül is haluzol, akkor menj orvoshoz. Nagyon súlyos gond is lehet.

2015. márc. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A cigányt ne hívd romának.
2015. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sürgősen orvos (inkább pszichiáter)
2015. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!